بیوگرافی محمد نصر الطاروطی قاری مصری و ماجرای رقص حین تلاوت قرآن

بیوگرافی محمد نصر الطاروطی قاری مصری و ماجرای رقص حین تلاوت قرآن

بیوگرافی محمدنصر الطاروطی قاری مصری کیست

محمدنصر الطاروطی قاری اهل مصر بوده که سالها به عنوان قاری فعالیت میکند و چندین بار رتبه اول مسبقات تلاوت قرآن را در مصر کسب کرده است.

محمدنصر الطاروطی زمانی نامش بر سر زبان ها افتاد که در یکی از تلاوت های آیات قرآن اقدام به انجام حرکت موزون کرد و باعث شد در مصر مجازات شود.

بیوگرافی محمد نصر الطاروطی قاری مصری و ماجرای رقص حین تلاوت قرآن

ماجرای رقص و حرکت موزون در حین تلاوت

اتحادیه حافظان و قاریان قرآن کریم مصر از صدور حکم شش ماه حبس برای قاری مشهور این کشور به دلیل تخلف در تلاوت صحیح قرآن کریم خبر داد.

اتحادیه حافظان و قاریان قرآن کریم در مصر به ریاست شیخ محمد صالح حشاد تأکید کرد که با تمام قوا به مقابله به تخلفاتی خواهد پرداخت که در تلاوت صحیح قرآن رخ می‌دهد.

این حکم برای قاری شیخ محمد احمد نصرعلی قطب معروف به «محمد نصر الطاروطی» از استان شرقیه صادر شد.

محمد الساعتی، مشاور اتحادیه قاریان، گفت: شیخ محمد حشاد، رئیس اتحادیه قاریان، گفته است که این اتحادیه در تلاش است تا کتاب خدای متعال و جایگاه مصر و پیشگامی آن در تلاوت قرآن کریم حفظ شود و به همین دلیل با هرگونه تخلفی که در این زمینه صورت گیرد، برخورد خواهد شد.

شیخ حشاد در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این حکمی که بر قاری محمد نصر الطاروطی صادر شده است، برای هرکسی که خود را وسوسه می‌کند تا کلام خداوند متعال را دستکاری کند، بازدارنده باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *