بیوگرافی محمد اسلامی بازیگر سریال بدل و نوروز رنگی +همسر و عکس

بیوگرافی محمد اسلامی بازیگر سریال بدل و نوروز رنگی +همسر و عکس

بیوگرافی محمد اسلامی

محمد اسلامی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1370 بوده و در سریالهای نوروز رنگی و بدل و فیلم حانیه بازی کرده است او از بازیگران با تجربه تئائر بوده که کارهای زیادی در کارنامه اش به ثبت رسیده است که سریال نوروز رنگی در نقش احمد یکی از مهمترین انها میباشد.

بیوگرافی محمد اسلامی بازیگر سریال بدل و نوروز رنگی +همسر و عکس

سوابق

محمد اسلامی در سال 1391 با فیلم حانیه اولین و مهمترین تجربه سینمایی خود را کسب کرد فیلمی که توسط سیدجلال دهقانی اشکذری کارگردانی شده بود و بازیگرانی همچون عباس غزالی، جعفر دهقان، الهام چرخنده، هستی مهدوی، محمد کاسبی، میرطاهر مظلومی، زهرا سعیدی در آن بازی میکردند.

محمد اسلامی بازیگر نقش احمد در سریال نوروز رنگی

محمد اسلامی بازیگر نقش احمد در سریال نوروز رنگی

سریال نوروز رنگی مهمترین تجربه بازیگری محمد اسلامی به شمار می اید یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی علیرضا مسعودی است. این مجموعه در ژانر طنز محصول گروه فیلم و سریال شبکه پنج است که در نوروز ۱۴۰۰ پخش شد.

این مجموعه تلویزیونی داستان یک خانوادهٔ قشر متوسط نشین مشهدی در نوروز سال ۱۳۶۷ را روایت می‌کند. پدر خانواده که صاحب ۵ پسر و دو دختر است از یک نفر طلب دارد و کسی که می‌خواهد به او پول بدهد، به جای آن یک تلویزیون رنگی می‌دهد تا وقتی که پول جور شود و اگر نشد تلویزیون را بفروشند.

محمد اسلامی بازی در سریال بدل

محمد اسلامی در سریال بدل در سال 1402 به کارگردانی علی مسعودی بازی کرده است و دومین تجربه همکاری آن محسوب میشد.

بیوگرافی محمد اسلامی بازیگر سریال بدل و نوروز رنگی +همسر و عکس

سریال «بدل» فضایی طنز دارد و در حال و هوای دیگر آثار علی مشهدی است. نوروز رنگی قصه دهه شصت را روایت می‌ کرد و قصه سریال بدل در حال اتفاق می‌ افتد.

همچنین ببینید

بیوگرافی اشکان اشتیاق بازیگر و همسرش و فرزند

بیوگرافی علی مشهدی (علی مسعودی) + همسر و تصاویر

علی مسعودی پیش از این سریال های نوروز رنگی و آخر خط را برای تلویزیون به تولید رسانده بود. نوروز رنگی از نظر جذب مخاطب بسیار خوب عمل کرد و به عنوان یکی از آثار شاخص در کارنامه کاری او به ثبت رسید. علی مسعودی نویسندگی سریال‌ های کوچه اقاقیا، سه دونگ سه دونگ، ساعت خوش و سه در چهار را بر عهده داشته است.

همسر و وضعیت تاهل محمد اسلامی

درباره زندگی شخصی محمد اسلامی اطلاعات چندانی وجود ندارد و مشخص نیست که آیا محمد اسلامی ازدواج کرده است یا خیر.

همچنین ببینید

بیوگرافی علی صبوری بازیگر و همسرش و خانواده +حواشی و عکس

بیوگرافی آوا رزازان بازیگر سریال بدل + عکس و سوابق

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *