بیوگرافی محمد عباس تبار فوتبالیست و درگذشت +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی محمد عباس تبار فوتبالیست و درگذشت +عکس و اینستاگرام

محمد عباس تبار فوتبالیست و بازیکن فوتبال اهل بابلسر بوده که متاستفانه به علت بیماری سرطان مری درگذشت او سالها در فوتبال فعالیت میکرد و در تیم شهرداری همدان سابقه بازی داشت که بعد از مدتی به بیماری سرطان مبتلا شده و دوره های درمانی را سپری کرد اما بیماری او درمان نشد و در تیر ماه 1402 درگذشت.

بیوگرافی محمد عباس تبار فوتبالیست و درگذشت +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی محمد عباس تبار

محمد عباس تبار متولد دهه هشتاد در بابلسر میباشد و فوتبالش را در لیگ مازندران آغاز کرد و موفق شد تجربه بازی در لیگ دسته اول کشور را به دست اورد و در تیم شهرداری همدان بازی کند او 5 سال در لیگ دسته اول کشور توپ زد تا اینکه به بیماری سرطان مری مبتلا شد و بعد از گذراندن دوره های درمانی در نهایت در 12 تیرماه درگذشت.

محمد عباس‌تبار، بازیکن شهرداری همدان، پس از چند ماه درگیری با بیماری سرطان، درگذشت. عباس‌تبار که انگیزه بسیار بالایی برای درمان و بازگشت به مستطیل سبز داشت، پس از گذشت چند ماه و پشت سر گذاشتن مراحل شیمی درمانی خود موفق به شکست دادن این بیماری سخت نشد و ساعاتی قبل دار فانی را وداع گفت.

بیوگرافی محمد عباس تبار فوتبالیست و درگذشت +عکس و اینستاگرام

صحبت های محمد عباس تبار درباره درمانش

خبرنگار “ورزش سه” قبلا در تماسی با این فوتبالیست، از وی در مورد وضعیت بیماری اش سوال کرده بود و او که دارای روحیه بسیار بالایی بود روند درمان خود را خوش بینانه اعلامم کرد و با انرژی به سوالات پاسخ داد و از هم‌تیمی‌هایش و همچنین مسئولان باشگاه شهرداری همدان تشکر کرد.

بیوگرافی محمد عباس تبار فوتبالیست و درگذشت +عکس و اینستاگرام

عباس تبار در ابتدای صحبت‌هایش عنوان کرد: شرایط خوبی دارم و هیچ مشکلی نیست. یک دوره شیمی درمانی انجام دادم و الان در دوره استراحت هستم و ده روز بعد، باید دوره دوم شیمی درمانی را انجام بدهم. چهار دوره شیمی درمانی دارم و پس از آن عمل می‌کنم و بعد از عمل هم دوباره چهار دوره شیمی درمانی دارم.

همچنین ببینید:

این بازیکن سپس درباره شرایط روحی خود صحبت کرد و گفت: از لحاظ جسمی خیلی ضعیف شده‌ام و شاید به سختی بتوانم یک لیوان آب بخورم اما از نظر روحی شرایط خوبی دارم. از نظر خودم چیز خاصی نیست و اگر حال خوبی هم ندارم، به خاطر داروهای شیمی درمانی است. این هم یک بیماری است که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید و برای من هم پیش آمده است. بسیاری سخت می‌گیرند اما چیز سختی نیست و انشاالله درست می‌شود.

همچنین ببینید:

علت دقیق درگذشت و فوت فرشید لک فوتبالیست مشخص شد +بیوگرافی

جزییات سرطان گرفتن

محمد عباس تبار، بازیکن جوان شهرداری همدان، درباره نحوه اطلاعش از بیماری سرطان و شرایط فعلی خود صحبت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، پیش از آغاز دیدار تیم فوتبال شهرداری همدان مقابل سایپا در هفته شانزدهم لیگ آزادگان، زمانی که بازیکنان شهرداری برای ثبت عکس تیمی وارد زمین شدند، بنری را در دست داشتند که روی آن، در کنار تصویر محمد عباس تبار نوشته شده بود: «دوستت داریم؛ زود برگرد.»

واکنش امیر قلعه نوعی

امیر قلعه نوعی سرمربی تیم ملی نیز با اشتراک تصویر محمد عباس تبار در صفحه شخصی‌اش برای آن مرحوم نوشت:

محمد جان، حالا تو در جای بهتری هستی، بدون درد و رنج.
پایان این بازی، شروع بازی دیگریست.

بیوگرافی محمد عباس تبار فوتبالیست و درگذشت +عکس و اینستاگرام

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *