بیوگرافی مریم اشرفی گودرزی نماینده ستاد جلیلی + سوابق و حواشی

بیوگرافی مریم اشرفی گودرزی نماینده ستاد جلیلی + سوابق و حواشی

بیوگرافی مریم اشرفی گودرزی

مریم اشرفی گودرزی نماینده ستاد انتخاباتی جلیلی محقق و مدرس و نویسنده می‌باشد و به عنوان فعال سیاسی و فرهنگی در بیوگرافیش از خود یاد کرده است.

در مورد بیوگرافی ایشان اطلاعات چندانی در فضای مجازی وجود ندارد و صرفاً ند مصاحبه از او در رسانه‌ها منتشر شده است که در مورد حجاب و عفاف توضیحاتی را ارائه داده است.

بیوگرافی مریم اشرفی گودرزی نماینده ستاد جلیلی + سوابق و حواشی

حواشی

یکی از مهم‌ترین صحبت‌های ایشان که در فضای مجازی به خصوص رسانه‌های معاند بازتاب داشت اظهاراتش در مورد جاب دختران بود که به ذائقه برخی از رسانه‌ها خوش نیامد و به گونه دیگر تعبیر شد.

رسانه انتخاب و بی بی سی نوشتند که خانم گودرزدی مدعی شده که اگر دختری بدون حجاب بیرون بیاید اگر به او تعرض شد مقصرش خودش است.

بیوگرافی مریم اشرفی گودرزی نماینده ستاد جلیلی + سوابق و حواشی

صحبت‌های خانم گودرزی واکنش‌هایی را به همراه داشته به خصوص رسانه‌های بیگانه حسابی صحبت‌های او را مورد نقد و بازتاب قرار دادند.

همچنین ببینید

بیوگرافی سعید جلیلی و همسرش فاطمه سجادی و فرزندان +عکس

خانم گودرزی در سال ۱۴۰۱ مصاحبه‌ای با سایت خبری حوزه انجام داده و درباره حجاب توضیحات کاملی را ارائه داده است که مهمترین آن مسئله حجاب و عفاف در ادیان دیگر همچون یهود و مسیحیت می‌باشد.

گودرزی میگوید واژه عفت در قرآن کریم به معنای خود نگهداری آمده است: «وَ أَن یَسْتَعْفِفْنَ خَیرٌ لَّهُنَّ» و یا «الذین لا یجدون نکاحا …»، خودنگهداری هم در مورد نمودهای شهوانی است مانند آنچه در آیات مذکور آمده، هم در مورد مال حرام یا شبهه ناک مانند: «وَ مَن کانَ غنیّا فَلْیَسْتَعْفِفْ؛ آن کس که توانگر است از خوردن مال یتیمی که تحت سرپرستی اوست خودداری ورزد.»، لذا حجاب، در لغت به معنای «المنع من الوصول، ممانعت از رسیدن به چیزی» است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی دکتر رسول جلیلی رئیس دانشگاه شریف کیست 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. واقعا بدرد این کاری گه گفته میخوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *