بیوگرافی مسعود طباطبایی مدیرعامل دیجی‌ کالا کیست و کجاست +سوابق

بیوگرافی مسعود طباطبایی مدیرعامل دیجی‌ کالا کیست و کجاست +سوابق

بیوگرافی مسعود طباطبایی

مسعود طباطبایی مدیرعامل دیجی‌ کالا متولد ۱۳۶۳ در تهران میباشد و بیش از 20 است که در زمینه مارکتینگ فعالیت میکند که معروف ترین آنها دیجی کالا بوده است

سوابق

او فعالیت مارکتینگ خود را با فروشگاه اینترنتی هونوپرداز اغاز کرد که در زمینه فروش وسایل کامپیوتری بود البته مشتریان او فقط شرکت ها و کارخانه های بزرگ و از همه مهمتر وزارت مسکن بود.

بیوگرافی مسعود طباطبایی مدیرعامل دیجی‌ کالا کیست و کجاست +سوابق

مسعود طباطبایی در سال 1385 به مدت سه سال در یک شرکت نروژی و ایتالیایی مشغول به کار بود نام این شرکت استات اویل بوده که به عنوان پیمانکار پارس جنوبی فعالیت میکرد.

او به‌عنوان توسعه‌دهنده با این تیم همکار بود و این همکاری در آینده منجر به سرمایه‌گذاری یکی از مدیران این شرکت نروژی روی اولین استارتاپ طباطبایی شد.

بایکس Buyex.ir اولین مجموعه‌ای بود که طباطبایی آن را راه‌اندازی کرد و مدیریت آن را نیز بر عهده داشت.

این مجموعه به‌عنوان سومین سایت خرید گروهی در ایران آغاز به فعالیت کرد.

بیوگرافی مسعود طباطبایی مدیرعامل دیجی‌ کالا کیست و کجاست +سوابق

در اوایل دهه نود، موج سایت‌های خرید گروهی با همراهی نت‌برگ، تخفیفان، بایکس، خرید گروهی دات‌کام، شادیاب، گلدتگ و… راه افتاده بود و البته بایکس کمی دیرتر وارد این موج شد.

مدیرعامل دیجی‌ کالا کیست و کجاست

مسعود طباطبایی مدیرعامل دیجی کالا میباشد که در 22 بهمن 1402 به علت تبلیغ توهین آمیز به مقدسات بر روی ماگ توسط مراجع قضایی بازداشت و با قید وثیقه آزاد شد قوه قضاییه او را مسئول درج شدن جملات توهین آمیز بر روی ماگ های حرارتی میداند

بیوگرافی مسعود طباطبایی مدیرعامل دیجی‌ کالا کیست و کجاست +سوابق

حمید محمدی رییس هیات مدیر دیجی‌کالا در صفحه ایکس(توییتر سابق) خود نوشت: متاسفانه عصر امروز مسعود طباطبایی، مدیرعامل دیجی‌کالا علی‌رغم توضیحات و تلاش‌های صورت گرفته در این چند روز برای رفع سو تفاهم‌های اخیر، با حکم دادسرای امنیت بازداشت شد. ‏تمام تلاشمون رو برای پیگیری موضوع انجام خواهیم داد. امیدواریم مسعود عزیز رو هر چه زودتر در کنارمون داشته باشیم.

بیوگرافی مسعود طباطبایی مدیرعامل دیجی‌ کالا کیست و کجاست +سوابق

تجربه‌ شکست در «بایکس»

تجربه‌ای با طعم تلخ شکست؛ قرار نبود کار اینگونه پیش برود. قرار بود درختی کشت و میوه‌هایش در سال‌های آینده برداشت شود‌ اما همه چیز بر وفق مراد مسعود پیش نرفت. دیر واردشدن به بازار در برهه‌ای از زمان، جذب پول زیاد و نداشتن برنامه برای خرج‌کردنش، واگذاری بخش زیادی از سهام به سرمایه‌گذار، نداشتن برنامه‌ برای آینده و… همگی دست به دست هم داد تا اکوسیستم استارت‌آپی، امروز بایکس را نداشته باشد. اما مسعود طباطبایی را دارد با کوله‌باری از تجربیات ریز و درشت که هر بخش آن، تکه‌ای از طلاست برای همه اهالی اکوسیستم.

بیوگرافی سارا عباسی کارآفرینی برتر کیست

بیوگرافی حسن سیرانی کارآفرین 

بیوگرافی مش قربانعلی فرخزاد کیست

مسعود حالا بخشی از سهام شرکت توشا را دارد و فردی کلیدی در این کسب‌وکار به شمار می‌رود. گفت‌وگوی این شماره «شنبه» بر محور تجربه شکست می‌چرخد؛ شکست استارت‌آپی که پارسال به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های آینده‌دار کشور روی جلد هفته‌نامه شنبه رفته بود، استارت‌آپ بایکس که می‌خواست یکی از بازیگران اصلی فروش آنلاین پوشاک باشد. ما امروز داستان شکست این استارت‌آپ و چرایی و چگونگی آن را تعریف می‌کنیم، چون همه قصه‌های اکوسیستم را باید شنید و ارزش تجربه شکست، کم از تجربه موفقیت نیست.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *