بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش و پدر و مادرش و برادر مسیح علینژاد

بیوگرافی مسیح علینژاد و همسر اول و دومش و پدر و مادرش و برادرش + عکس

مسیح علی نژاد متولد 20 شهریور 1355 در بابل است او دو بار ازدواج کرده است در اولین ازدواج خود گفته میشود دلیل این جدایی فعالیت هایی بوده که از طرف مسیح در مطبوعات و رسانه ها صورت میگرفته است و در نهایت از همسرش جدا شده‌ که از این ازدواج یک فرزند پسر به نام پویان دارد ولی در سپتامبر سال ۲۰۱۴ با کامبیز فروهر خبرنگار ارشد بلومبرگ ازدواج کرد و در حال حاضر ساکن نیویورک است .

علی‌نژاد پس از خروج از کشور ضمن دیدن آموزش‌های جاسوسی مأموریت های جدیدی برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران اخذ کرده است. او در شبکه اجتماعی توییتر به هدایت آشوب‌ها و اغتشاشات داخل ایران می پردازد.مسیح علی‌نژاد در آخرین تلاش های خود مسئله حجاب و مبارزه با حجاب را در دستور کار خود قرار داده است.

در ادامه بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش و حواشی و جنجال های ضد ایرانی و ضد انقلابی و همه
زندگی خصوصی معصومه علینژاد را در این بخش از مجله شبونه بخوانید.

 بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش

بیوگرافی معصومه علی ‌نژاد قمی معروف به بیوگرافی مسیح علی نژاد روزنامه نگار و نویسنده ایرانی و فعال به اصطلاح حقوق
بشر و فمنیست در ۲۰ شهریور سال ۱۳۵۵ در بابل در خانواده کشاورز به دنیا آمده و در
بروکلین، نیویورک زندگی می کند.بیوگرافی مسیح علی نژاد

بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش

ازدواج و طلاق

معصومه علی نژاد ( مسیح علی نژاد ) در جوانی ازدواج کرده ، اما بعد از مدتی از همسر اولش
جدا شده و حاصل ازدواج اولش یک پسر به نام پویان می باشد.

بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش

مسیح علی ‌نژاد و مادرش

زمانی که ۲۰ سال سن داشت با آقای لطفی ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر به نام پویان شد اما بعد از خروج از ایران از وی جدا شد

ازدواج مجدد

علی نژاد در سال ۲۰۱۴ با کامبیز فروهر (بیوگرافی کامبیز فروهر را ببینید) خبرنگار ارشد بلومبرگ ازدواج کرده است.
چندی پیش روابط عاشقانه خود با کامبیز فروهر روزنامه‌نگار و بازیگر ضدانقلابی هالیوود و عضو هیئت موسس انجمن بین‌المللی روزنامه‌نگاران ایرانی مقیم خارج کشور که ساکن آمریکا است را بر ملا کرد.

 

بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش

سوابق و فعالیت‌ ها در ایران

مصی علینژاد ؛فعالیت روزنامه نگاری را از سال ۸۰ با روزنامه همبستگی و سپس ایلنا آغاز کرد .
وی همچنین زمانی که در ایران بود روزنامه های شرق بهار هم میهن و اعتماد ملی نیز به عنوان
نویسنده همکاری داشته است .بیوگرافی مسیح علی نژاد

بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش

عکس مسیح علی ‌نژاد در ایران

علی‌ نژاد خبرنگار پارلمانی در مجلس شورای اسلامی ششم و هفتم بود که به علت سرقت اسناد و مدارک مجلس از مجلس شورای اسلامی اخراج شد.

مهاجرت از ایران و فعالیت در خارج از کشور

وی به دلیل داشتن مدرک تحصیلی دیپلم ، و به بهانه ادامه تحصیل در سال ۱۳۸۶ به کشور انگلیس سفر کرد.
بعد از ترک ایران فعالیت خود را بر علیه ایران شروع کرده و مقاله های انتقادی زیادی را نوشته است.
او در سال ۱۳۸۸ سعی کرد با باراک اوباما دیدار کرده و با وی مصاحبه کند ، اما این اجازه به وی با
وجود داشتن ویزا داده نشد و او از آمریکا به انگلیس بازگشت.

بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش

مسیح علی ‌نژاد کیست

هنچنین در زمان فعالیت در روزنامهٔ اعتماد ملی مقاله‌ای جنجالی به نام «آواز دلفین‌ها» نوشت که
در آن رفتار محمود احمدی‌نژاد را به رفتار مربیان تربیت دلفین با دلفین‌ها تشبیه کرده بود که
انتقادهایی را در پی داشته و هیئت نظارت بر مطبوعات توهین به رئیس‌جمهور و ملت ایران تلقی
می‌شد، منجر به عذرخواهی مهدی کروبی (مدیر مسئول روزنامه) شد

بیوگرافی معصومه علی ‌نژاد

در تابستان ۱۳۸۸، علی‌نژاد مدتی را در ایالات متحدهٔ آمریکا به سر برد و تلاش کرد با باراک اوباما مصاحبه کند ولی با وجودی که ویزای آمریکا به منظور مصاحبه با اوباما به او داده شده بود، تا زمان پایان مهلت ویزایش، موافقت دولت آمریکا با درخواست مصاحبه نهایی نشد و علی‌نژاد به انگلستان برگشت. وی در مدت در مدت حضور در آمریکا، در چند تجمع ایرانیان در سال ۲۰۰۹ معترض شرکت کرده و سخنان ضد ایرانی را ایراد کرد.

راه اندازی صفحه آزادی‌ های یواشکی

معصومه علی ‌نژاد در اردیبهشت ۱۳۹۳ صفحهٔ آزادی یواشکی زنان در ایران را در فیس‌بوک خود راه‌اندازی کرد و درباره آزادی و پوشش و رفتار زنان ایرانی حرف زده که بیش از ۱ میلیون دنبال‌کننده دارد.
وی در این صفحه فیس بوکی از زنان و دختران داخل کشور می خواهد که عکس‌های بی‌حجاب خود را در کوچه و خیابان و پارک و… با دیگران نام چهارشنبه های سفید به اشتراک بگذارند تا به این طریق، ضمن دهن‌ کجی به قوانین جمهوری اسلامی، قبح بی‌حجابی را هم در سطح جامعه بشکنند. متاسفانه در ماه‌های اول راه‌اندازی این کمپین، تعدادی از زنان و دخترانی که به دلیل ضعف‌های فرهنگی دچار غرب‌زدگی و بحران هویتی هستند، به دعوت او پاسخ دادند و عکس‌های شخصی باحجاب و بی‌حجاب خود را در اختیار علی‌نژاد گذاشتند.
صفحه آزادی های یواشکی با واکنش ها انتقادهایی همراه شد.
الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون نیز که چند سالی است محجبه شده در واکنش به این صفحه علی‌ نژاد را خائن به دین و کشورش و ملعبه دست رسانه‌های خارجی نامید و گفت: کاش می‌شد خواهرانه سیلی به صورتت می زدم.

خانواده مسیح (معصومه) علی نژاد

در پی اقدامات ضد ایرانی و ضد نظام مسیح ، خانواده و مادر و خواهرش از وی اعلام برائت کرده و گفته اند : تفکر عقیده و راه ما از معصومه جداست .

بیوگرافی مسیح علی ‌نژاد و همسرانش

بیوگرافی مسیح علی نژاد

به تازگی مادر و خواهر علی نژاد در جمع کثیری از زنان و دختران انقلابی در حسینیه همت با شعار “سر داد که روسری نرود” با حضور پیدا کردند.
انها در این همایش گفتند پوشش و عقاید ما برگرفته از حضرت زهرا س بوده و ما رهرو شهدا و فرامین رهبر هستیم.

او هم اکنون با شبکه خبری صدای آمریکا وابسته به کاخ سفید آمریکا همکاری دارد و به عنوان خبرنگار بخش خبری با آنها همکاری می کند.

ماجرای ربودن

دادستان‌ آمریکا ۴ ایرانی را متهم به تلاش برای ربودن مسیح علی نژاد در آمریکا کرد.

دادستان‌ها در ایالت نیویورک آمریکا اتهاماتی را از جمله به ظن تلاش برای آدم ربایی علیه “علیرضا شاهواروقی فراهانی، محمود خاضعین، کیا صادقی و امید نوری” که شهروندان ایران هستند اعلام کرده اند.

بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش و پدر و مادرش و برادر مسیح علینژاد

مقامات آمریکایی مدعی شدند این تیم به رهبری علیرضا فراهانی، در حال برنامه‌ریزی‌‌ برای ربودن علی‌نژاد از منزلش تا ساحل و یافتن قایق تندرو برای انتقال او به ونزوئلا بوده‌اند تا بعد مسیح علی‌نژا‌د را به ایران منتقل کنند. این تیم قبلا در کانادا، بریتانیا و امارات فعال بود.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به ادعای وزارت دادگستری آمریکا علیه ۴ ایرانی به اتهام آدم ربایی واکنش نشان داد.

بیوگرافی مسیح علی نژاد و همسرانش و پدر و مادرش و برادر مسیح علینژاد

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص ادعاهای اخیر مطروحه توسط مقامات دولت آمریکا مبنی بر تلاش افرادی برای ربودن یکی از حقوق بگیران شناخته‌شده ایالات متحده و مرتبط کردن آنها با جمهوری اسلامی ایران گفت: “این ادعای جدید دولت آمریکا که دشمنی آشکار و پنهانش با ایران بر کسی پوشیده نیست، آن قدر بی‌پایه و مضحک است که واقعا ارزش پاسخگویی ندارد.”

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

6 نظر

  1. مصی ( مخفف معصومه بقول روغنفکران .) نه مسیح . حیف نام مسیح و معنی لغوی آن .

  2. مسیح علی نژاد چرا ته لهجه اش وقتی که انگلیسی صحبت میکند به طرف زبان عربی کشیده میشود؟البته نمیدانم چه زبانهای دیگری بلد است ولی امروز اولین بار صدایش را شنیدم. بعضی کلمات انگلیسی را خوب تلفظ میکرد. ولی روی بعضی کار نکرده و از آنجا که چون متولد 1355 است الآن دیگر ناشزه شده و کسی که ناشزه شده حالتی دارد که زنها به آن میگویند: گر گرفتگی. یعنی زن را انگار درون آتش انداخته اند. از جایی معروف است که در روستایی (در قم؟) زندگی میکرده؟ ولی هنوز یک پای این موضوع می لنگد. اصلا او یک زن عرب کمری است. الا و لابد مرغ یک پا دارد. قم کشک است. او باید نسبتی با یک شهید داشته باشد. او باید عرب باشد. او باید عرب کمری باشد. گوش من صوت تلفظ دمکراسی بوش را و مسیح علینژاد را خوب میشناسد. مسیح علینژاد خیلی از کلمات انگلیسی را ناقص تلفظ میکند. ولی بعضی از انها را به طرف عربی تلفظ میکند. یعنی از هر دری چیزی یاد گرفته. من خر نمیشوم. غلط میکند کسی که مرا خر فرض کند. میلنگد پایش.

  3. خوب بعدش ؟؟؟
    تهش چی ؟؟؟

    • این خانم به جای گذاشتن یک گل به سرش باید دو گل به سرش بذاره تا خیلی معروفتر بشه ضمنا ” غربی های ابله از چه چیز این خانم استفاده می کنند

  4. فرهاد اسمعیلی

    واقعا این خارجی ها چقدر دروغگو هستند بی ادبا شایعه پراکنی میکنند که میخواند علی نژاد رو ربایش کنند شو شولا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *