بیوگرافی مصطفی راغب خواننده پاپ و همسرش + بهترین آهنگ‌هایش

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده و همسرش + بهترین آهنگ‌هایش را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مصطفی راغب یکی از خواننده های پرطرفدار این روزهای موسیقی ایران بوده که توانسته با آهنگ ها و آلبوم های متنوع و مخاطبان زیادی را به دست آورد و جایگاه مهمی را در موسیقی ایرانی کسب کند جالب است بدانید که او ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن کریم آغاز کرد از قاریان قرآن بوده که توانسته در سطح کشور رتبه های ممتاز را به دست آورد او سپس در دوران نوجوانی علاقه به موسیقی پیدا کرد و به کلاس آواز رفت و موفق شده تکنیک های آواز را فرا بگیرد و سپس وارد عرصه موسیقی شود صدای خاص مصطفی‌راغب باعث شد که خیلی زود مورد توجه به علاقه مندان به موسیقی قرار بگیرد سبک موسیقی او تلفیقی بوده و در این سبک بسیار موفق عمل کرده است در این صفحه بیوگرافی کاملی از آقای مصطفی راغب خواهیم پرداخت.

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده پاپ و همسرش + بهترین آهنگ‌هایش

بیوگرافی مصطفی راغب

 • نام کامل : مصطفی راغب
 • تاریخ تولد : اسفند 1368
 • محل تولد : یزد
 • حرفه : خواننده
 • وضعیت تاهل : مجرد
 • مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت
 • پیج اینستاگرام : ragheboriginal

مصطفی راغب از هنرمندان توانمند و خوض صدای پاپ کشورمان بوده که در شهرستان یزد متولد شده است و در رشته مدیریت تحصیل کرده و موفق شده که لیسانس این رشته را اخذ نماید.

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده و همسرش + بهترین آهنگ‌هایش

او در سال 1368 چشم به جهان گشوده و در حال حاضر از خواننده های محبوب کشورمان محسوب میشود.

قاری قرآن بوده

مصطفی راغب زمانی که کودک بوده است به عنوان قاری قرآن فعالیت میکرده و به دلیل صدای بسیار زیبایی که داشته در مدرسه همیشه قرآن تلاوت میکرده است و به عنوان مداح در دسته های عزاداری ماه محرم شرکت میکرده است.

او در مسابقات قرائت قرآن در رده دانش آموزی شرکت کرده و موفق شده که جوایز نفیس را به دست اورد و مقام های مختلفی را در این زمینه کسب کند.

آقای مصطفی راغب در حاضر در دسته های عزاداری در ایام محرم به عنوان مداح فعالیت میکند و از عاشقان اهل بیت میباشد.

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده و همسرش + بهترین آهنگ‌هایش

شهرت مصطفی راغب با آهنگ یلدایی

این خواننده مطرح کشورمان با آهنگ مخصصو شب یلددا توانستت در بین مردم و علاقمندان به موسیقی به شهرت فراوانی دست پیدا کند و از این آهنگش استقبال بسیار زیادی به عمل امد.

وضعیت تاهل مصطفی راغب

آقای راغب در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است

شروع فعالیت موسیقی و خوانندگی

آقای مصطفی راغب خوانندگی را به صورت حرفه ای از دهه هشتاد آغاز کرد و با آهنگ ای بسیار زیبا و جذاب توانست جایگاه مهمی را در بین خواننده های پاپ کشور به دست اورد وا همچنین علاقه خاصی به هنر نقاشی داشته است

افتخارات و جوایز مصطفی راغب

ایشان تا به حال در زمینه خوانندگی افتخارات زیادی را به دست اورده است که میتوان به رتبه نخست او در آواز جشنواره موسیقی جوان استان یزد اشاره کرد.

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده و همسرش + بهترین آهنگ‌هایش

وی همچنین بهترین خواننده  گروه نوازی و رتبه نخست مناجات خوانی جشنواره دانشجویی استان لرستان را کسب کرده است.

از دیگر افتخارات وی میتوان به  کسب رتبه‌ی برتر چاووشی خوانی در جشنواره بین‌المللی رضوی در سه سال متوالی ۹۱الی ۹۳ و همچنین کسب رتبه‌ی اول به همراه گروه هم‌خوانی ثقلین درجشنواره ی کشوری کانون مساجد شمال کشور، رتبه‌ی اول گروه هم‌خوانی در جشنواره عترت دانشجویی لرستان
کسب رتبه‌های اول تا سوم قرائت قرآن و اذان در سال‌های متوالی دوران تحصیلی و کسب رتبه دوم در مسابقات نقاشی رنگ و روغن و… اشاره کرد

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده پاپ + بهترین آهنگ‌هایش

شروع حرفه ای خوانندگی

مصطفی راغب فعالیت رسمی خوانندگی خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده و تاکنون قطعاتی مانند همینه عشق، چشم‌های تو، صدای باران، نرو، شب یلدا و … را وارد بازار کرده است.

اساتید در طول فعالیت هنری

راغب در طول فعالیت هنری خود از اساتیدی چون اکبر عزیزی، حمیدرضا نوربخش، مجید کیانی و علی جهاندار تاثیر پذیرفته است و مهمترین نقطه قوت خود را در عرصه فعالیت‌های هنر خویش ایمان به خدا و اراده محکم و قوی می‌داند.

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده پاپ + بهترین آهنگ‌هایش

موسسه آوازی نو

این هنرمند با هدف حقیقی تولید آثار فاخر و ماندگار با موضوع صلح، عشق، دوستی و مهربانی کار خود را در سال ۱۳۹۷ بصورت رسمی با موسسه آوازی نو آغاز نموده است.
آثار راغب تاکنون با همکاری هنرمندانی چون علی قمصری، فرید سعادتمند، عبدالجبار کاکائی، بابک بابائی و… تولید شده است.

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده پاپ + بهترین آهنگ‌هایش

همچنین ببینید: دانلود آهنگ های راغب

اولین استاد من

در زمینه آواز، استاد اکبر عزیزی بود که پس از کسب تجربه از ایشان به تهران برای تجارب بیشتر در زمینه موسیقی زیر نظر اساتیدی چون مجید کیانی، حمیدرضا نوربخش و علی جهاندار، نقل مکان کردم

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده پاپ + بهترین آهنگ‌هایش

تدریس موسیقی

در حال حاضر به تدریس و آموزش صداسازی مشغول هستم البته هنر انتها ندارد و هنوز باید تجربیات زیادی را در این راه کسب کنم

افتخارات و جوایز مصطفی راغب

مصطفی راغب خوانند یزدی کشور عناوین و افتخارات زیر در کارنامه هنری خود دارد :

 • رتبه اول آواز به همراه خواننده برترگروه‌نوازی در اولین جشنواره موسیقی جوان استان یزد در سال‌93،
 • برگزیده جشنواره موسیقی جوان کشور سال91
 • کسب رتبه برتر درجشنواره بین‌المللی رضوی طی سال‌های 90 تا 93
 • کسب رتبه اول در جشنواره دانشجویی لرستان
 • کسب رتبه اول در جشنواره تئاتر منطقه قشم

بیوگرافی مصطفی راغب خواننده پاپ و همسرش + بهترین آهنگ‌هایش

افتخارات و جوایز

وی تاکنون جوایز و رتبه های قابل قبولی را در جشنواره های موسیقی کسب کرده که از جمله رتبه اول آواز در جشنواره موسیقی جوان یزد و برترین خواننده ی گروه نوازی و رتبه ی اول مناجات خوانی در جشنواره دانشجویی در لرستان و کسب رتبه ی برتر چاووشی خوانی در جشنواره بین المللی رضوی در سه سال متوالی 91الی 93 و همچنین کسب رتبه ی اول به همراه گروه هم خوانی ثقلین درجشنواره ی کشوری کانون مساجد شمال کشور، رتبه ی اول گروه هم خوانی در جشنواره عترت دانشجویی لرستان ،کسب رتبه های اول تا سوم قرائت قرآن و اذان در سال های متوالی دوران تحصیلی و کسب رتبه دوم در مسابقات نقاشی رنگ و روغنو… را میتوان اشاره کرد.

اذان گفتن در مراسم افطار رئیس جمهوس با هنرمندان

راغب خواننده مطرح کشورمان در مراسم افطار ابراهیم رئیسی با هنرمندان اقدام به قرائت اذان کرد که مورد استقبال مردم قرار گرفت ویدیو اذان گفتن او به شدت در فضای مجازی وایرال شد و مورد تقدیر و تجمید قرار گرفت سبک اذان خواندن او بسیار منحصر به فرد و دلنشین بود و بسیاری از مردم او را تحسین کردند.

نحوه قرائت اذان توسط او باعث شد برخی از هنرمندانی که در مراسم مهمانی حضور داشتند به شدت او را تحسین کنند و از این کار او متحیر شوند حتی خواننده هایی که در این مراسم حضور داشتند از این تسلط او کاملا حیران مانده بودند.

9 نظر

 1. با سلام.مصطفی راغب تبعه افغانستان میباشد که تحت دفتر کفالت اتباع خارجی 1302 یزد میباشد.
  03538262004

  • اقااااااا اقاااااااا الکی پشت سرش حرف نزنین . ایشون جنس اصل و مرغوب ایرانن . هرچندک ملیت های دیگه رو داشتن عیب نیس اما ایشون ایرانی هستن . شایعه نسازین

 2. باارزوی موفقیت برای این خواننده عزیز …جالبه که یه خواننده از قراعت قرآن و مداحی به اینجا رسیده باشند در پناه خدا باشید

 3. فاطمه bahar

  موفقیت و ارامش برایت هرچه داری و دارم فدایت ت
  تو. فقط بگو که این حادثه اجبار نبود ازسر کینه ی دشوار نبود تو فقط باش و بگو میمانی تو فقط باش چون به یک ادم با عشق تعلق داری
  دنیا برایم از تو گفت گفتم هست با تو باتو باشم دنیایی نیست

 4. بله درست است اویک افغانی هست وزن هک دارد این را اضافه کنید

  • مصطفى راغب فرزند دكتر صادق راغب كه يكى از قاريان موفق اهل افغانستان بود.
   بدين ترتيب دكتر صادق راغب پدر مصطفى راغب با دخترى بنام عابده زمانى ازدواج كرد كه حاصل ازدواج شان علاوه بر چند فرزند مصطفى راغب بود.
   مصطفى در شهر تهران از پدر و مادر مهاجر افغان چشم به دنيا گشود و در شهر مذهبى يزد بزرگ شد علوم قرآنى را نزد پدرش قارى صادق راغب فرا گرفت.
   شهر يزد را بخاطرى براى زندگى انتخاب نمودند كه اقوام و اقارب نزديك مانند ٣ دايي و زنان دايي و عمه مصطفى آنجا سكونت داشتند. ادامه دارد

 5. من واقعا نمیفهمم!
  چرا پشت سرش اینقدر شایعه میسازین؟؟؟
  ایشون واقعا خوش صدا و با استعداد هستن حالا چه ایرانی باشن چه افغانستانی…
  درهرصورت توی دل مردم ما جا دارن…
  هرچند که ایشون ایرانی اصل هستن و تکذیب شده این شایعه… خواهشا اینقدر شایعه های الکی درست نکنید…

 6. ایشون با من تو یه مدرسه بودن و بخاطر نداشتن کارت از مدرسه اخراج شدن و…پسر خیلی خوبی بود الانشا نمی‌دونم ولی دلیل نمیشه بگیم ایرانی هست و از نژاد خودمون بدونیمشون
  پس وقتی اطلاعاتی ندارین نه حمایت کنین نه خورده بگیرین

 7. به خدا برای افغانستان هست از صدایش هم معلوم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.