بیوگرافی مصطفی پورمحمدی و همسرش و فرزندان + عکس و سوابق

بیوگرافی مصطفی پورمحمدی و همسرش و فرزندان + عکس و سوابق

بیوگرافی مصطفی پورمحمدی

مصطفی پورمحمدی متولد ۱ دی ۱۳۳۸ در قم بوده ولی اصالتاً اهل شهر رفسنجان است پدرش سالها به عنوان خیاط لباس های روحانیت فعالیت دارد.

مصطفی پورمحمدی در حال حاضر دبیرکل جامعه روحانیت مبارز است او به عنوان استاد دانشگاه امام صادق نیز فعالیت دارد و از سال 1375 تا الان یعنی 28 سال رئیس هیئت امنای مرکز اسناد انقلاب اسلامی است.

عکس جوانی مصطفی پورمحمدی + بیوگرافی

مصطفی پورمحمدی کیست و اهل کجاست

مصطفی پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز است و سالها به عنوان دادستان خوزستان و هرمزگان و کرمانشاه و خراسان فعالیت دارشته است ایشان متولد ۱ دی ۱۳۳۸ در قم بوده ولی اصالتاً اهل شهر رفسنجان است پدرش سالها به عنوان خیاط لباس های روحانیت فعالیت دارد.

عکس های مصطفی پورمحمدی

سوابق

از مهمترین سوابق ایشان میتوان به دادستانی انقلاب اسلامی در سال 1358 اشاره کرد او همچننی دادستان استان های خوزستان و هرمزگان و کرمانشاه و خراسان بوده است.

سال 1387 موفق شد به عنوان رئیس سازمان بازرسی کل کشور  تا سال 1392 انتخاب شود او همچنین به مدت 4 سال وزیر دادگستری بود.

بیوگرافی مصطفی پورمحمدی و همسرش و فرزندان + عکس و سوابق

 تحصیلات

مصطفی پورمحمدی تحصیلات خود را در رشته اصول فقه به پایان رسانده است و در شهرهای مشهد و قم و تهران تحصیل کرده است ایشان در حال حاضر دارای مدرک سطح 4 فقه بوده که معادل دکترا است.

ایشان تا به حال دو جلد کتاب در رابطه با حقوق سیاسی، مبانی نظری اندیشهٔ سیاسی در اسلام و مباحث سیاسی و اجتماعی را نیز به چاپ رسانده است

بیوگرافی تصاویر شخصی مصطفی پورمحمدی

نامزد انتخابات ریاست جمهوری 1403

بعد از شهادت ابراهیم رئیسی و انتخابات ریاست جمهوری که برگزار شد مصطفی پورمحمدی به عنوان نامزد انتخابات تایید صلاحید شد و تبلیغات و برنامه های خود را برای مردم ارائه داد.

مصطفی پورمحمدی در جوانی و دوران قبل انقلاب عکس و تصاویر

خاصره اولین دیدار با امام خمینی

مصطفی پورمحمدی میگوید در کمیته استقبال از امام بودم. چهارراه ولیعصر(عج)، خیابان انقلاب، روبه‌روی پارک دانشجو، چون روحانیون کنترل جماعت و مردم را بر عهده داشتند، من سر همان چهارراه، مسئول بودم و از صبح مستقر شده بودم. مردم گل می‌گذاشتند و ماشین امام (ره) که آمد، من از دور متوجه شدم. ما اولین بار امام را روز ۱۲ بهمن در بهشت زهرا (س) دیدیم و فردا و پس فردای آن روز آمدیم مدرسه علوی. در آنجا در چند دیدار عمومی با امام دیدار داشتیم تا ۲۲ بهمن. بعد از ۲۲ بهمن که امام به قم آمدند؛ هفت هشت ده روز بعد، ۲۹ بهمن، مدرسه ما نزدیک منزل امام بود و امام هر روز برای مردم که می‌آمدند که رد بشوند، از بالای پشت بام دست تکان می‌دادند و جواب سلام مردم را می‌دادند.
مدرسه ما مشرف و چند طبقه بود ولی کاملاً امام را رصد می‌کردیم. دو سه بار هم خودمان قاطی جمعیت شدیم؛ یکی دو بار هم که امام در مدرسه فیضیه سخنرانی داشتند، به آنجا رفتیم. یکی برای شهادت شهید مطهری و دیگری قبل از آن بود.

همچنین ببینید

بیوگرافی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و همسر و فرزندان

بیوگرافی مسعود پزشکیان و زهرا پزشکیان + فوت همسر و شغل دختر

بیوگرافی سعید جلیلی و همسرش فاطمه سجادی و پسرش سجاد کجاست

همسر و فرزندان

مصطفی پور محمدی متاهل بوده و دارای فرزند و نوه است اما اطلاعاتی از تعداد و شغل فرزندان ایشان وجود ندارد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *