بیوگرافی مقداد نیلی داماد ابراهیم رئیسی کیست +عکس و شغل

بیوگرافی مقداد نیلی داماد ابراهیم رئیسی کیست +عکس و شغل

بیوگرافی مقداد نیلی احمدآبادی داماد ابراهیم رییسی و شوهر ریحانه سادات رئیسی به همراه حواشی و شغل و سوابق او در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مقداد نیلی داماد ابراهیم رئیسی کیست +عکس و شغل

بیوگرافی مقداد نیلی

مقداد نیلی احمدآبادی داماد رئیسی سردبیر سایت رجانیوز و فرزند حسین نیلی (وزیر سابق معادن و فلزات) است. او دارای یک برادر به نام میثم میباشد .

مقداد نیلی همسر ریحانه سادات رئیسی دختر بزرگ ابراهیم رئیسی است و حاصل ازدواج انها یک فرزند میباشد.

سوابق

مقداد نیلی از اعضای هیات مدیره موسسه قرآنی مکتب امام رضا است نیلی فارغ‌التحصیل دانشگاه امام صادق است و در زمان ریاست ابراهیم رئیسی بر قوه قضاییه، عضو هیات مدیره موسسه قرآنی مکتب امام رضا نیز بود.

بیوگرافی مقداد نیلی داماد ابراهیم رئیسی کیست +عکس و شغل

درباره سوابق مقداد نیلی اطلاعاتی در رسانه ها وجود ندارد و صرفا مربوط به حواشی پیرامون او است.

عباس امیری‌فر، فعال سیاسی اصولگرا و مشاور سابق محمود احمدی‌نژاد در اردیبهشت 1403 گفت: افرادی همانند میثم و مقداد نیلی در حال حاضر بسیار تاثیرگذار هستند.

همچنین ببینید

بیوگرافی جمیله علم الهدی همسر ابراهیم رئیسی کیست +سوابق و عکس

بیوگرافی کامبیز مهدی زاده داماد حسن روحانی کیست +عکس و جنجال ها

او می‌گوید:«جناب آقای رئیسی شما خودتان باید تصمیم بگیرید، امثال اینچنین افرادی در دولت شما چه‌کاره هستند؟ چرا آقای مقداد نیلی و همسر ایشان که جوان هم هستند باید مهم‌ترین تصمیمات را بگیرند؟ چرا ایشان باید در وزارتخانه‌هایی مانند آموزش و پرورش تاثیرگذار باشد و افرادی که ایشان معرفی می‌کنند بر سر کار بیایند؟ ممکن است شما این موضوع را تکذیب کنید ولی واقعیت اینچنین است».

میثم نیلی برادر مقداد

میثم نیلی برادر داماد ابراهیم رییسی صاحب امتیاز سایت رجانیوز و مشاور وزیر ارشاد است. او اکنون دیگر از اعضای سابق جبهه‌ پایداری محسوب می‌شود. میثم سمت‌های مختلفی در صدا و سیما و وزارت ارشاد دارد و تاکنون به‌طور قابل ملاحظه‌ای بر شمار سمت‌های گوناگونش افزوده شده و این روند در دوران ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی، سرعت و شتاب بیشتری یافته‌ است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *