بیوگرافی منصوره سگوند دانشجو آبدانان کیست علت دقیق مرگ و فوت

بیوگرافی منصوره سگوند دانشجو آبدانان کیست علت دقیق فوت و اینستاگرام

منصوره سگونده کیست بیوگرافی

منصوره سگوند متولد 1384 اهل خرم آباد لرستان دانشجوی دانشگاه پیام نور در آبدانان استان ایلام بوده که روز گذشته فوت می کند. اورژانس ایلام می گوید که منصور سگ بند بر اثر ایست قلبی فوت کرده است تا زمانی که نیروهای اورژانس به او رسیدند دچار سکته قلبی شده بود که بعد از انتقال به بیمارستان ایلام علائم حیاتی نداشته است.

خانم سگوند مامور نیروی انتظامی نبوده و قبلا به عنوان همیار پلیس فعالیت میکرده است که این فعالیت او مربوط به سالها پیش است این خانم در یکسال اخیر به عنوان دانشجو فعالیت میکرده است و در دانشگاه پیام نور آبدانان بوده است.

خانواده منصوره سگوند کیست

پدرش فرج نام دارد و یک برارد به نام مسلم دارد. در دو روز اخیر برخی رسانه ها اخبار و ادعاهایی درباره «مرگ مشکوک و قتل» یک شهروند خرم آبادی به نام منصوره سگوند مطرح کرده اند.

خبر درگذشت او حرف و حدیث هایی را در فضای مجازی به وجود آورده که رسانه های ضد انقلابی به آن پرداخته اند و معتقد هستند که مرگ وی مشکوک بوده است.

این روزها خبر فوت منصور سگوند در فضای مجازی جنجال زیادی را به وجود آورده است.

رئیس اورژانس ایلام میگوید زمانی که او تحویل اورژانس داده شده است دچار ایست قلبی بوده است و تلاش برای احیای او بی نتیجه ماند به گفته رئیس اورژانس ایلام خانم منصوره سگ بند در حیاط خانه شان دچار ایست قلبی شده است

آیا منصوره سگوند مامور نیروی انتظامی بود؟

خیر مرحومه منصوره سگوند مامور نیروی انتظامی نبود فرماندار خرم‌آباد گفت: مرحومه “منصوره سگوند” از کارکنان نیروی انتظامی نبود و تنها در گذشته و در یک مقطع کوتاه به عنوان همیار پلیس همکاری داشته است.

بیوگرافی منصوره سگوند دانشجو آبدانان کیست علت دقیق مرگ و فوت

ماجرای مرگ

او دانشجوی دانشگاه پیام نور آبدانان بوده که روز گذشته درگذشت و رسانه‌های انقلابی درباره مرگ او حرف و حدیث هایی مطرح کرده بودند تا اینکه رئیس بیمارستان رسول اکرم آبدانان در مورد این موضوع اطلاع رسانی کرده و گفت خانم منصوره سگوند ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه به دلیل تنگی نفس به بیمارستان رسول اکرم آبدانان منتقل شده بود که در نهایت بعد از تلاش بی‌وقفه پزشکان دچار ایست قلبی شد و درگذشت.

علی مرادی رئیس اورژانس بیمارستان و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام می‌گوید که خانم منصوره سگوند بعد از انتقال به بیمارستان توسط فوریت های پزشکی ساعت ۱۴ و ۵۶ دقیقه به بیمارستان منتقل شده  وسطح هوشیاری اش بسیار کم بوده است و این خانوم دچار ایست قلبی تنفسی و سیانوز در حیاط خانه شده است که با همین وضعیت تحویل پرسنل اورژانس گردیده و هرچقدر عملیات احیا بر روی او در محل حادثه صورت گرفته اما هوشیاری او بازنگشته است.

بیوگرافی منصوره سگوند دانشجو آبدانان کیست علت دقیق مرگ و فوت

‌رئیس بیمارستان رسول اکرم (ص) آبدانان نیز در تشریح خدمات درمانی ارائه شده به این بیمار متوفی در بیمارستان گفت: راس ساعت ۱۵:۱۵ عصر بیمار جوان ۱۸ ساله به نام منصوره سگوند با ارست کامل قلبی تنفسی به اورژانس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان توسط واحد فوریت‌های پزشکی (۱۱۵) منتقل شد.

صفری افزود‌: بیمار فاقد هرگونه علائم حیاتی بود و بلافاصله عملیات احیاء (cpr) توسط پرسنل اورژانس بیمارستان شروع و پس از یکساعت تلاش، متاسفانه این اقدامات درمانی بی‌نتیجه بوده و در ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه با دستور پزشک اورژانس عملیات درمانی متوقف شد.

دکتر صید نور علیمرادی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام در تشریح جزئیات اقدامات درمانی انجام شده به این بیمار و انتقال آن به بیمارستان توسط فوریت‌های پزشکی، گفت: در روز یکشنبه تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴ ساعت ۱۴:۵۶ طی تماس تلفنی با اورژانس ۱۱۵ مبنی بر یک مورد بیمار با کاهش سطح هوشیاری به آدرس آبدانان کوچه پشت هلال احمر به مرکز فوریت‌های پزشکی اعلام شده که بلافاصله کد پایگاه شهری آبدانان به محل اعزام و راس ساعت ۱۵:۰۰ به محل حادثه می‌رسد.

منبع فرارو و تسنیم

واگنش خانواده منصوره سگوند

وی افزود: ما هیچ گونه مشکلی نداریم و اگر افرادی بخواهند به دختر و خانواده ما تهمت بزنند دروغ می‌گویند.

بیوگرافی منصوره سگوند دانشجو آبدانان کیست علت دقیق مرگ و فوت

پایگاه خبری الف نوشت عموی منصوره سگوند عنوان کرد: ما خانوادگی پیرو خط رهبر هستیم، بسیجی هستیم و خدمتگزار جمهوری اسلامی هستیم.

در همین زمینه عمران علی محمدی، رئیس کل دادگستری استان ایلام درباره علت فوت این فرد اظهار کرد: منصوره سگوند، دانشجوی پیام نور آبدانان، در ساعت 14 و 45 دقیقه بعد از ظهر در یک تماس تلفنی به دوست خود اعلام می‌کند که حالش خوب نیست. در پی این تماس تلفنی، دوست مرحومه سگوند به همراه همسر خود به خانه وی مراجعه می‌کند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی رسول محمدیان خواننده اسفراینی خراسانی

وی افزود: صاحب‌خانه در سفر حج بوده و کلید منزل خود را به یکی از همسایه‌ها سپرده بود، دوست مرحومه سگوند پس از دریافت کلید از همسایه وارد منزل می‌شود و خانم سگوند را درحالی که به زمین افتاده است مشاهده کرده و با اورژانس تماس می‌گیرد.

پیج اینستاگرام

منصوره سگوند در اینستاگرام فعالیت داشت که رسانه های معاند سعی داشتند با نشان دادن برخی از پست های اینستاگرامی اش او را یک عنصر ضدانقلاب معرفی کنند در حالی که خانواده خانم سگوند به جدیدت اخبار رسان ههای معاند را رد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *