بیوگرافی مهدی فضائلی دفتر رهبری کیست +فرزندان و همسرش

بیوگرافی مهدی فضائلی دفتر رهبری کیست +فرزندان و همسرش

بیوگرافی مهدی فضائلی دفتر رهبری کیست و معرفی فرزندان و همسرش و سوابق مهدی فضائلی عضو دفتر بیت رهبر را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مهدی فضائلی

مهدی فضائلی دفتر رهبری فرزند آیت الله حبیب الله فضائلی متولد دهه 40 در سمیرم اصفهان بوده و در حال حاضر عضو دفتر رهبری میباشد او دارای فوق لیسانس رسانه و مسائل سیاسی است و قبلا مدیر عاملی خبرگزاری فارس را بر عهده داشت.

مجید فضائلی از مدیران روبیکا فرزند مهدی فضائلی میباشد.

بیوگرافی مهدی فضائلی دفتر رهبری کیست +فرزندان و همسرش

سوابق

مهدی فضائلی بعد از انقلاب فعالیت خود را در زمینه روزنامه نگاری اغاز کرد و بعد از پایان یافتن تحصیلاتش در رشته رسانه مدتی در خبرگزاری فارس به فعالیت پرداخت تا اینکه در بهار ۱۳۸۲ به عنوان مدیرعامل خبرگزاری فارس منصوب شد و به مدت 5 سال این سمت را بر عهده داشت او در دوران مدیرعاملی اش در خبرگزاری فارس سایت این خبرگزاری بازدید زیادی گرفت اما از سوی امریکا تحریم شد و دامنه COM این خبرگزاری از دسترس خارج شد.

مهدی فضائلی دفتر رهبری و مجتی خامنه ای
مهدی فضائلی دفتر رهبری و مجتی خامنه ای

مهدی فائلی در سال 89 به عنوان مدیرعامل انتشارات سروش برگزیده شد شرکت انتشارات سروش، وارث نام و آثار واحد انتشارات سروش است که یکی از واحدهای سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران بوده‌است. مبنای شکل‌گیری این واحد، انتشار مجلهٔ هفتگی «سازمان رادیو و تلویزیون ملی ایران» به نام «تماشا» و تشکیل «واحد انتشارات تماشا» بود.

بیوگرافی سید علیرضا مرندی سرپرست تیم پزشکی

عضویت در دفتر رهبری

مهدی فضائلی عضو دفتر رهبری میباشد و چندسالیست که در این دفتر فعالیت دارد.

دفتر مقام معظم رهبری در سال ۱۳۸۱ با هدف اطلاع رسانی سریع و بی واسطه و ایجاد منبع قابل اطمینان اخبار و مطالب مرتبط با رهبر معظم انقلاب اسلامی، فعالیت خویش را در فضای مجازی آغاز نموده است. در این راستا، ارایه امکان مشاهده فیلم، صوت و تصاویر مرتبط با معظم له در مناسب ترین قالب را سرلوحه اهداف خود قرار داده، بیش از پیش در ارتقای کیفیت آن کوشیده است.

بیوگرافی مهدی فضائلی دفتر رهبری کیست +فرزندان و همسرش

پدر مهدی فضائلی کیست

آیت الله حبیب‌الله فضائلی متولد  ۱۳۰۱ سمیرم  اصفهان بوده که به عنوان یکی از علما و مراجع تقلید شیعیان شناخته میشد ایشان در سال ۱۳۷۶ در اصفهان فوت کردند. وی در سال ۱۳۴۸ شعبه انجمن خوشنویسان ایران در اصفهان را تأسیس کرد و سرپرستی آن را به عهده گرفت.

توییت مهدی فضائلی دفتر رهبری درباره حجاب

حواشی

سیدمهدی فضائلی، عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در یادداشتی مهم در شبکه اجتماعی ایکس ضمن بازنشر بخشی از بیانات رهبری درباره حجاب نوشت؛

رهبر انقلاب: کشف حجاب، هم حرام شرعی است هم حرام سیاسی است…منتها…دشمن با نقشه و برنامه وارداین کار شده، ما هم باید با برنامه و نقشه وارد بشویم. کارهای بی قاعده و بدون برنامه نباید انجام بگیرد.

پی نوشت: به تازگی برخی مسئولان به‌دلیل کارهای بی‌قاعده در حوزهٔ حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

همسر و فرزندان مهدی فضائلی

مجید فضائلی فرزند مهدی فضائلی میباشد مجید فضائلی فیلمنامه نویس و مستندساز است و در کارنامه خود فیلم آرزو و فیلم صد قصه را دارد او از مدتی به عنوان یکی از مدیران روبیکا فعالیت داشته است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *