بیوگرافی مهدی کوشکی همسر اول و دوم و فرزندان و ماجرای ریحانه پارسا

بیوگرافی مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا (مهدی کوشکی کیست؟) به همراه ماجرای ازدواج با ریحانه پارسا را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مهدی کوشکی

او یکی از بازیگران مطرح کشورمان بوده که در سوابق هنری زیادی در کارنامه خود دارد و از چهره تای شاخص تئاتر ایران به شمار می اید

مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا کیست؟ بیوگرافی مهدي کوشکي بازیگر

وی در سال 1360 در شهر خرم آباد به دنیا امده و اصالتا لر است.

در رشته نمایش تحصیل کرده است گرایش ادبیات نماییشی که یکی از بهترین رشته های دانشگاهی در زمینه هنر است.

وی مدرک خود را از دانشگاه هنر تهران اخذ نموده است

سوابق هنری

در سال ۱۳۹۲ با بازی در فیلم سینمایی مهمونی کامی اولین گام خود را در سینمای ایران برداشت فیلمی به کارگردانی علی احمدزاده که حضور بازیگران شناخته شده در آن باعث شد تجربه بسیار مهمی برای آقای به دست آید

بیوگرافی مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا (ازدواج مهدي کوشکي و ریحانه پارسا)

خانم نازنین فراهانی و مهدی ساداتی و پگاه آهنگرانی از بازیگران این فیلم سینمایی بودند

اما فیلم سینمایی لانتوری از مهم‌ترین آثار سینمایی ایشان به شمار می‌آید فیلمی به کارگردانی رضا درمیشیان که در سال ۱۳۹۴ اکران شد

فیلم در جشنواره های مختلف فیلم در دنیا توانست به عنوان نماینده ایران حضور داشته و به شهرت جهانی مهدی کوشکی منجر گردد

در این فیلم بازیگران شناخته شده‌ای همچون نوید محمدزاده و مریم پالیزبان حضور داشتند

مهدی کوشکی بازیگر نقش سیاوش در فیلم فروشنده

یکی از مهمترین فیلم های مهدی کوشکی فروشنده است که توانست جایزه اسکار را هم به دست آورد در این فیلم نقش سیاوش را برعهده داشت و در کنار شهاب حسینی و ترانه علیدوستی بازی کرد

فروشنده فیلمی به نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی است. این هفتمین فیلم بلند اصغر فرهادی است که ابتدا «برسد بدست آهو» نام داشت اما در اواسط فیلمبرداری نامش تغییر کرد و با عنوان فروشنده اکران شد. در مراسم اختتامیه جشنواره کن، جایزه بهترین فیلم‌نامه به اصغر فرهادی داده شد و شهاب حسینی هم برندهٔ جایزه بهترین بازیگر مرد شد. فروشنده به عنوان نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۷ به آکادمی اسکار معرفی شد

بیوگرافی مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا (ازدواج مهدي کوشکي)

از دیگر فیلم های مهدی کوشکی میتوان به مورچه خوار، بی سر ، دابلند ، مسخره باز ، شاه کُش و پدیده اشاره کرد.

بازیگر نقش مهران در سریال دل

مهدی کوشکی در سریال دل نقش مهران را برعهده داشت نقش مهم که موجب شهرت او در بین مخاطبان نمایش خانگی شد

«دل» مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی جواد فرحانی، محصول سال ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال به قلم بابک کایدان و میثم کایدان نگاشته شده‌است.

همسر سابق

وی سالها پیش با خانمی به نام صحرا فتحی (بازیگر) ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر به نام آرسام شد اما ازدواج آنها بعد از چند سال به بن بست خورده و از یکدیگر جدا شدند.

مهدی کوشکی با صحرا فتحی (صحرا فتحی متولد فروردین 1361 در آبادان، بازیگر است) ازدواج کرد و صاحب یک پسر بنام آرسام می باشد.

بیوگرافی مهدی کوشکی و مادرش

ازدواج مهدی کوشکی با ریحانه پارسا

ایشان در 23 اسفند 1398 با انتشار عکس از خود و خانم ریحانه پارسا به صورت رسمی اعلام کرد که ازدواج کرده است.

ریحانه پارسا در اسفند ماه 1377 در شهر تهران متولد و اکنون 20 ساله است. او جز بازیگرانی است که در سال 97 به تلویزیون معرفی شده اند و فارغ التحصیل رشته بازیگری می باشد. به کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه بسیار زیادی دارد.

بیوگرافی مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا (ازدواج مهدي کوشکي)

بازیگر نقش کوروش در سریال کرگدن

وی به تازگی در سریال کرگدن به کارگردانی کیارش اسدی زاده در نقش کوروش برادر گیسو در این سریال ایفای نقش کرده است که در آبان ماه ۹۸ در شبکه خانگی توزیع شد است

بازیگر نقش مهران در سریال دل

کوشکی در سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی در نقش مهران ظاهر شده است و هنوز این سریال نمایش خانگی توزیع نشده است.

درخشش مهدی کوشکی در سریال اقازاده

او میگوید این سریال به نظر من سریال خوبی است، وقتی کارگردانی آن را تماشا کردم یک سری سکانس ها را دیدم که چقدر کارگردانی خوبی دارد، همچنین نویسندگی خیلی خوبی دارد، بازیگرهای خوب و یادمان نرود که این سریال ها برای عموم مردم ساخته می شوند، ما گاهی اوقات با این آگاهی فیلمی را بازی می کنیم که برای همه نیست اما این سریال مثل مجله شما برای عموم مردم است و من عموم مردم را دوست دارم، دوست دارام با آنها هم صحبت شوم و حرفهای من را بشنوند، سریال آقازاده همین کار را می کند و به نظر من به شدت پربازدید خواهد شد.

نقش نقش خاصی بود و سعی کردم در آن نقش چیزی را پیدا کنم، من نقش هایی که چالش برانگیز است را خیلی دوست دارم، همه به این نقش ها می گویند نقش منفی ولی من اسم آن را منفی نمی گذارم، نقش منفی در جهان وجود ندارد و حتما جزئیاتی در کاراکتر وجود دارد که شما می توانید لایه هایی از لطافت و انسانیت را در آدمی که همه نگاه دیگری به او دارند پیدا کنید، این جذابیت نقش هایی است که نقش های لوسی نیستند و به نظر من اگر در نقش های مثبت ویژگی های عاشقانه قاطی نشود غیر قابل دیدن هستند، این نوع نقش ها حتی نقش های خاکستری هم نیستند و پیش فرض دارند، یک نفر در شهرستان نشسته و می بیند که هیچکدام از امکانات آن نقش مثبت را ندارد پس این نقش از نظر او منفی می شود، یکی از نقاط مثبت نقش هایی که ما فکر می کنیم منفی هستند این است که اشتباه دارند و عموم مردم در زندگی اشتباه می کنند و این باعث باورپذیری آن نقش می شود.

بیوگرافی مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا (ازدواج مهدي کوشکي)

از کودکی بازیگری را دوست داشتم

مهدی کوشکی میگوید از بچگی بازیگری را خیلی دوست داشتم، با خودم جلوی آینه به شدت حرف می زدم، در شهرستان خرم آباد به دنبال بازیگری رفتم و دیدم به من بازی نمی دهند، تجربه هم نداشتم و حتی وقتی اولین بار که روی صحنه رفتم و تست دادم به من گفتند شما بازیگر نمی شوید و هیچ کاری بلد نیستید، یک آن روی صحنه خشک شدم، الان در آستانه چهل سالگی بعضی وقتها که غرق در کارگردانی می شوم بازیگری را یادم می رود ولی بعد که فکر می کنم می بینم من بازیگری را دوست داشته ام که کارگردان شده ام و دوباره برمی گردم به آن فضای بازیگری تا بازی کنم.

خیلی کم به آن فکر می کردم، البته در شهرستان خیلی جایزه گرفتم، جایزه گرفتن کلیشه ای است که همه کسانی که دوست دارند بازیگر شوند آن را همراه خودشان دارند، من فکر می کنم که از این به بعد اتفاقات خوبی برای من می افتد چون دارم در خودم بازنگری می کنم، سعی می کنم یک مقدار آن باد غبغبی که تئاتر به آدم می دهد را کنار بگذارم و با مردم باشم چون حال من با مردم بهتر است.

بین تئاتر، سینما، تلویزیون

همه آنها جذاب هستند، نقش و کار خوب برای در اولویت قرار دارد، الان تئاتری کار می کنم که بازیگران آن همه از شاگردان من هستند و الان اولویت برای من این است که یک کارگردانی خوب انجام بدهم. خدا را شکر می کنم که خیلی وقت است نتیجه برای من مهم نیست، مهم لذت و کشفی است که می کنم. قبلا برای من خیلی مهم بود که مثلا فلانی بیاید و برای من دست بزند و بگوید عجب کار خوبی بود، اینکه تائید یک سری آدم ها را بگیرم ولی الان تائید دل خودم مهم است.

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.