بیوگرافی مهرداد جمالی -- پاورلیفتینگ کار ملی پوش کشور

بیوگرافی مهرداد جمالی — پاورلیفتینگ کار ملی پوش کشور

مهرداد جمالی یکی از جوانان پاورلیفتینگ کار عضو تیم ملی است که توانسته افتخارات خوبی در این رشته ورزشی کسب کند.

از اعضای تیم ملی پاورلیفتینگ مردان ایران است که نه تنها در این رشته بلکه در رشته های ورزشی دیگر نیز فعال بوده وحتی توانسته خود را در بالاترین سطح ورزشی برساند و پیراهن تیم ملی را برتن کند . در این مقاله تصمیم داریم نگاهی داشته باشیم به زندگی نامه مهرداد جمالی و افتخاراتی که او در طول دوران ورزشیش کسب کرده . با ما همراه باشید .

زندگی نامه مهرداد جمالی

مهرداد جمالی یک پاورلیفتینگ کار حرفه ای ایرانی است . او در ۳۱ مرداد سال ۱۳۷۷ در شهر چالوس استان مازندران متولد شد و در حال حاضر ۲۵ ساله است و به عنوان یکی از اعضای تیم ملی پاورلیفتینگ ایران فعالیت میکند .

بیوگرافی مهرداد جمالی -- پاورلیفتینگ کار ملی پوش کشور

فعالیت ورزشی

مهرداد جمالی فعالیت ورزشی خود را از سال ۱۳۸۶ و در سن ۸ سالگی از ژیمناستیک آغاز کرد . در قدم بعدی او موفق شد در رشته وزنه برداری قهرمان استان شود . در سنین بالاتر او علاقه مند به رشته پاورلیفتینگ شد و کمتر از ۴ سال با قهرمانی در مسابقات کشوری عضو تیم ملی پاورلیفتینگ شود .

مسابقات انتخابی تیم ملی پاورلیفتینگ با حضور۴۷۶ پاورلیفتینگ کار از سرتاسر استان های کشور برگزار شد و برترین ها در این رقابت مشخص شدند . این رقابت ها طی ۴ روز در فدراسیون پاورلیفتینگ کشور برگزار شد . و مهرداد جمالی در این مسابقات در وزن -۱۲۵کیلو کشور به اردو تیم ملی دعوت شد .

مدال ها

از موفیقت های مهرداد جمالی میتوان به چندین قهرمانی کشور و اورال مسابقات استان مازندران در چندین سال متوالی قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۱

ودریافت کار حرفه ای مسابقات جهانی و رکورد دار جوانان جهان نام برد .

جالب است بدانید که رشته دانشگاهی مهرداد جمالی حسابداری است و علاقه زیادی به تحصیلات دارد .

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *