بیوگرافی مهمانان جوکر ۲ + عکس و دانلود همه قسمت ها

بیوگرافی مهمانان جوکر ۲ + عکس و دانلود همه قسمت ها

بیوگرافی مهمانان جوکر ۲

اسامی مهمانان جوکر 2 در قسمت اول فصل اول عبارتند از:

رئالیتی شو جوکر 2 با اجرای احسان علیخانی این روزها توانسته توجه علاقمندان به شبکه نمایش خانگی را به خود جلب کند فصل اول جوکر به دلیل موفقیت و استقبال گسترده مخاطبان سبب شد که احسان علیخانی فصل ۲ را هم تولید کند.

در ابتدا احسان علیخانی اعلام کرده بود که شرط ساخت جوکر ۲ حضور خانم‌ها خواهد بود اما بعد از اینکه مجوزهای لازم برای حضور سلبریتی‌های خانم به این برنامه داده نشد در نهایت احسان علیخانی تصمیم گرفت که با همان روش قبل فصل دوم را هم تولید کند.

همانطور که می‌دانید جوکر سابقه‌ای برای نخندیدن است و تعدادی از سلبریتی‌ها در یک مهمانی جمع شده و باید تلاش کنند که یکدیگر را بخندانند و در صورت اینکه کسی بخندد باید از مسابقه خارج شود و شخص آخر برنده خواهد شد در فصل اول سیروس میمنت موفق شد که برنده شود.

در خبر جدیدی که سایت فیلیموشات درباره «جوکر» منتشر کرده، حضور احسان علیخانی در جایگاه مجری یا همان گرداننده فصل جدید به صورت رسمی تایید شده است. در این خبر آمده: « نقش احسان علیخانی در این فصل پررنگ‌تر از فصل قبل است؛ هم در جلوی دوربین و هم پشت دوربین. او همراه با حامد میرفتاحی کارگردانی این سری از جوکر را به عهده دارد.»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *