بیوگرافی ناهید عرب عضو تیم ملی دوچرخه سواری +عکس

بیوگرافی ناهید عرب عضو تیم ملی دوچرخه سواری +عکس

بیوگرافی ناهید عرب

ناهید عرب متولد ۱۳۸۶ در بیرجند بوده و در رشته دوچرخه سواری فعالیت می‌کند و توانست که خیلی زود مورد توجه قرار بگیرد او علاقه زیادی به رشته دوچرخه سواری داشته و برای اینکه بتواند در مسابقات حضور پیدا کند سخت تلاش کرده است مهم‌ترین مقام‌هایی که به دست آورده است می‌توان به مدال برنز مسابقات آزاد کشوری اشاره کرد.

بیوگرافی ناهید عرب عضو تیم ملی دوچرخه سواری +عکس

ناهید عرب کیست

ناهید عرب 17 ساله از بیرجند چند سالیست که در رشته دوچرخه سواری فعالیت حرفه‌ای دارد.

ناهید عرب میگوید صرفاً با استفاده از هزینه شخصی و فروش موبایل و وسایل شخصی‌اش امکانات دوچرخه سواری را برای خود فراهم کرد و به گفته خودش بارها زمین خورده اما بلند شد و ادامه داده است تا اینکه موفق شد در مسابقات دوچرخه سواری کشوری مقام سوم را به دست بیاورد و به مدال برنز دست پیدا کند.

بیوگرافی ناهید عرب عضو تیم ملی دوچرخه سواری +عکس

سوابق

این ورزشکار برای حضور در رقابت‌های جام آزاد که در تهران به همت گروهی از ورزشکاران برگزار شد هم با مراجعه به هیئت درخواست حمایت داشت که هیئت دوچرخه‌ای را که به تازگی با حمایت ورزش و جوانان بیرجند و کمک نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل محترم تهیه کرده بود در اختیار این بانو قرار داد و در ضمن هزینه‌های رفت و آمد این ورزشکار، مربی‌اش و یک همراه که حدود ۳ میلیون تومان برآورد شده بود را متقبل شد و قرار بر این بود بعد از مسابقات و ارائه فاکتورها به حسابش واریز شود.

همچنین ببینید

بیوگرافی محمد گنج خانلو دوچرخه سوار

بیوگرافی و اجرای منصور ناصری دوچرخه سوار عصر جدید

وی هدفش را از این اعزام دلخوشی ورزشکار و تثبیت فعالیتش در این رشته ورزشی دانست و تصریح کرد: در صورتی این حمایت‌ها از سوی هیئت از این بانوی ورزشکار انجام شده که مسابقاتی که شرکت کرده بود حتی در تقویم فدراسیون ثبت نشده و آزاد بوده و گروهی از ورزشکاران اقدام به برگزاری این رقابت‌ها کرده و جوایز آن را متقبل شدند و هیئت هیچ تعهدی نسبت به اعزام این ورزشکار به این رقابت‌ها نداشته است و هیچ یک از استان های سطح کشور در این مسابقات شرکت نکرده اند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *