بیوگرافی وینی ویدز یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ های جنجالی

بیوگرافی وینی ویدز (viny) یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ جنجالی

بیوگرافی وینی ویدز viny کیست

وینی ویدز (viny vidz) یوتیوبر متولد 1384 در تهران بوده و مجری برنامه بلایند دیت در یوتیوب است که با ساخت کلیپ های کوتاه سعی کرده دنبال کننده هایی به دست اورد او کارش را از سال ۲۰۲۰ شروع نموده است.

او خیلی زود در فضای مجازی به شهرت رسید بیشتر فعالیت های او در یوتیوب با چالش ها و مصاحبه های دهه هشتادی ها مورد توجه قرار گرفته است و توانسته دنبال کننده های خود را در یوتیوب افزایش بدهد.

در اسفند 1403 شایعه مبنی بر خودکشی او در فضای مجازی منتشر شده بود که در نهایت مشخص شد که در همان حد شایعه بوده است.

مجری برنامه بلایند دیت

وینی ویدز به عنوان مجری نسخه ایرانی بلایند دیت بوده که در فروردین 1403 به دستور مقام قضایی از دسترس خارج شد در 23 فروردین 1403 تصویری از پیغام قضایی مبنی بر مسدود شدن و از دسترس خارج شدن این پیج در صفحه قرار گرفت.

بیوگرافی وینی ویدز یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ جنجالی

ماجرای خودکشی

در اسفند 1402 کلیپی که از وینی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که تصاویری مستهجن از این یوتبر نمایش میداد که به نظر میرسید توسط هوش مصنوعی تولید شده بود. بعد از آن اخباری درباره خودکشی این پسر جوان در فضای مجازی منتشر شد که او به زندگی خود پایان داده است که در نهایت مشخص شد شایعه است و واقعیت ندارد. فیلمی منتسب با viny منتشر شده که در این فیلم شباهت خاصی با خود او وجود ندارد و بیشتر به دیپ فیس نزدیک است تا به وینی واقعی ..

بیوگرافی وینی ویدز یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ های جنجالی

آغاز کار وینی ویدز

وینی ویدز کارش را در فضای مجازی از سال ۱۳۹۹ شروع کرده است. اول با فیلم‌های گیمینگ و بلاگ وارد این حرفه شد، ولی کم کم فهمید که علاقه بسیار به کمدی و سرگرمی را دارد و همین سبب شد که محتوای کانالش را به این سو سوق دهد.

بیوگرافی وینی ویدز یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ های جنجالی

وینی ویدز بسیاری از فیلم‌های سرگرم کننده را در بر دارد، که می‌توان ویدیوهایی برتر ایشان: چالش‌های خنده‌دار، فیلم‌های کمدی، ولاگ، میکس و موزیک را نام برد.

در بیوگرافی وینی ویدز آمده است او به غیر از یوتیوب در اینستاگرام و تیک تاک هم مشغول به کار است. این چهره در این شبکه‌ها هم به انتشار محتوا می‌پردازد و با بینندگان خود در ارتباط می‌گیرد.

بیوگرافی وینی ویدز یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ های جنجالی

این یوتیوبر با ساخت محتوای جذاب و سرگرم کننده موفق شده بر روی بینندگان تاثیر بسزایی بگذارد. وینی با فیلم‌هایش لحظه‌های شاد و لذت بخشی را برای بینندگان ایجاد می‌کند و اینکه به آنان در سپری کردن اوقات بیکاریشان یاری می‌رساند.

بیوگرافی وینی ویدز یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ های جنجالی

وینی یکی از ستاره‌های اینترنت برتر ایرانی به حساب می‌آید، که با فیلم‌های جذاب و سرگرم کننده اش موفق شده بیشتر از یک و نیم میلیون فالوور به دست آورد.

این چهره با لحن صمیمی و دوستانش خیلی آسوده با بینندگان ارتباط می‌گیرد و فیلم‌های جذاب و خلاقانه‌ای را می‌سازد. وینی با کارش در یوتیوب تاثیر بسزایی بر روی مخاطبین داشته است و به آنان برای سپری کردن اوقات فراغتشان کمک می‌کند.

کلیپ های چالشی

در کانالش چالش‌های گوناگونی را در کنار دوستانش و همچنین همکارانش انجام می‌دهد، که توجه خیلی ها را به خود جلب نموده است. همچنین با ایده‌های جذابش فیلم‌های کمدی را می‌سازد، که سبب خنده و سرگرمی بینندگان خواهد شد.

بیوگرافی وینی ویدز یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ های جنجالی
این چهره در فیلم‌های ولاگ راهی سفرهای گوناگون می‌شود و تجربه‌هایش را برای بینندگان انتشار می‌کند.

همچنین بشنوید

وینی ویدز فیلم‌هایی از میکس آهنگ و موزیک ویدیوهای محبوب خود را هم در کانالش به اشتراک می‌گذارد.

بیوگرافی وینی ویدز یوتیوبر و همسرش کیست +کلیپ جنجالی

ساخت کلیپ های طنز برای سرگرمی

این چهره کلیپ هایی که میسازد بیشتر برای سرگرمی و فان است

وی با لحنی صمیمی و دوستانه خیلی خوب با بینندگان ارتباط می‌گیرد.

فیلم‌های او پر انرژی و بسیار جذاب می‌باشند که خیلی زود می‌توانند مورد پسند بینندگان قرار بگیرند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *