بیوگرافی و اجرای یونس مسعودی عصر جدید

بیوگرافی و فیلم اجرای یونس مسعودی عصر جدید (بلند کردن اشیاء با بینی و دندان) را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی یونس مسعودی

او اهل شهر ساوه بوده و دارای قدرت و تمرکز بسیار عجیبی میباشد که میتواند با بلند کردن اجسام سنگین با دندان و بینی اش نمایش خیره کننده ای به اجرا دربیاورد.

یونس دارای دو فرزند بوده که یک پسر و یک دختر میباشند .

او به همراه فرزندانش به برنامه عصر جدید آمد و استعداد عجیب خود را به معرض نمایش دراورد و به همین دلیل مورد توجه داوران برنامه قرار گرفت.

بیوگرافی و اینستاگرام یونس مسعودی عصر جدید (بلند کردن اشیاء با بینی و دندان)

ابتدا فرزندانش بر روی صحنه آمدند و شروع به بازی کردند و در ادامه یونس مسعودی امد و فرزندانش از او خواستند که تلویزیون را بلند کند و این مرد در اقدامی عجیب تلویزیون سنگین را با دهان خود بلند کرد سپس فرزندش را که بر روی صندلی بود با دهانش بلند کرد و باعث شگفتی و تعجب داوران شد.

در نهایت داوران برنامه به او 4 چراغ سفید دادند و به فینال راه پیدا کرد.

آقای مسعودی در فینال نیز با رای داوران موفق شد به مرحله بعد راه پیدا کند.

اخراج از کار

یونس برای حضور در برنامه عصر جدید از صاحبکارش درخواست مرخصی کرده بود اما با مرخص او موافقت نشد و به دلیل پافشاری برای حضور در عصر جدید در نهایت باعث اخراج او از محل کارش شده است.

پیج اینستاگرام یونس مسعودی

پیج های زیادی در اینستاگرام با نام ایشان وجود دارد که مشخص نیست کدام یک از آنها پیج اصلی این شخص میباشد.

اگر از پیج اینستاگرام یونس مسعودی اطلاعی دارید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه به ما اطلاع دهید تا پیج اصلی وی را به هوادارانش معرفی کنیم

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

  1. هاشم قنبری

    yones_masuodi@

    پیج اصلی یونس مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *