دکتر حبیب الله پیروی رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی درگذشت

بیوگرافی و درگذشت دکتر حبیب الله پیروی فوق تخصص جراحی عروق و رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را به همراه جزئیات کامل در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی و درگذشت دکتر حبیب الله پیروی

پزشک متخصص و سرشناس کشورمان که سابقه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را داشت متاسفانه به دلیل بیماری کرونا درگذشت.

بیوگرافی و درگذشت دکتر حبیب الله پیروی رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی

وی در بیمارستان تلاش زیادی برای نجات بیماران کرونایی انجام داده و از کادر مجرب تیم پزکشی حال حاضر کشورمان بود که متاسفانه خود درگیر این بیماری شده و درگذشت .

این مرحوم که دارای فوق تخصص جراحی عروق بود بیماران زیادی را طبابت کرده بود و برخی از این بیماران از او رضایت کامل را داشتند.

اقای دکتر به مدت هشت سال به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فعالیت داشت و از اساتید جراحی فوق تخصص عروق محسوب میشد که شاگردان بسیار زیادی را تعلیم داد و در راه طبابت زحمات بسیار زیادی را کشیده بود.

ایشان در آخرین فعالیت خود به عنوان رئیس بخش پیوند بیمارستان طالاقانی مشغول به کار بود.

بیوگرافی و درگذشت دکتر حبیب الله پیروی رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی

همچنین ریاست مرکز تحقیقات نانوتکنولوژی و مهندسی، رئیس و عضو هیأت مؤسس مرکز تحقیقات نانوتکنولوژی پزشکی و مهندسی بافت : مدیر گروه مهندسی بافت، عضو شورای پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مجری کمیته دانشگاهی برنامه ریزی راهبردی رشته تخصصی جراحی عمومی، ریاست اتاق عمل های بیمارستان آیت الله طالقانی، عضو کمیسیون تدوین برنامهریزی آموزشی شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت، عضو هیأت ممتحنه دانشنامه تخصصی ( بورد ) رشته جراحی عمومی، عضو کمیسیون تخصصی جراحی قلب و عروق اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، عضو هیأت علمی گروه جراحی عروق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدیر گروه جراحی عمومی دانشکده پزشکی و ریاست هیأت امنای بیمارستان آیت الله طالقانی برخی از سمت های اجرایی دکتر پیروی بود.

بعد از درگذشت وی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و همچنین وزیر بهداشت آسمانی شدن این دکتر را به خانواده و همچنین جامعه پزشکی کشور تسلیت گفت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *