بیوگرافی و شهادت سردار میرزا سلگی + (سوابق سردار حاج میرزا محمد سلگی)

بیوگرافی و شهادت سردار میرزا سلگی + (سوابق سردار حاج میرزا محمد سلگی) را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی و شهادت سردار میرزا سلگی

ایشان از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس بوده که سالها برای این مرز بود تلاش کرد و به مدت هشت سال در جبهه های حق علیه باطل مبارزه نمود و در این راه با گاز های شیمایی رژیم بعث عراق مبتلا شد.

بیوگرافی و شهادت سردار میرزا سلگی + (سوابق حاج میرزا محمد سلگی)

این سردار بزرگ سالهاست که با عوارض ناشی از گازهای شیمیایی دست و پنجه نرم میکرد و د نهایت در 14 فروردین 1399 به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و راوی کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» صبح امروز پنج شنبه به یاران شهیدش پیوست.

سردار حاج میرزا سلگی به دلیل عوارض ناشی از استنشاق گاز‌های شیمیایی دوران دفاع مقدس و جراحات جانبازی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بهشتی همدان بستری بود.

بیوگرافی و شهادت سردار میرزا سلگی + (سوابق حاج میرزا محمد سلگی)

مراسم تشییع این شهید والامقام به منظور حفظ سلامتی و جلوگیری از ایجاد تجمع بدون حضور مردم برگزار خواهد شد.

سوابق

سردار میرزا محمد سلگی فرمانده گردان ۱۵۶ حضرت ابوالفضل(ع) نهاوند و مسئول ستاد لشکر ۳۲ انصارالحسین(ع) در عملیات مرصاد بود که در عملیات والفجر ۵ مجروح شد.

او به علت عوارض ناشی از استنشاق گازهای شیمیایی دوران دفاع مقدس و جراحات جانبازی چند روزی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بهشتی همدان بستری بود که صبح امروز به یاران شهیدش پیوست.

لازم به ذکر است، مراسم تشییع این شهید والامقام به منظور حفظ سلامتی و جلوگیری از ایجاد تجمع بدون حضور مردم فهیم و قدرشناس استان برگزار خواهد شد.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *