بیوگرافی و علت درگذشت انیس طاهری دانشجوی علوم پزشکی دزفول

تاریخ انتشار 20 مهر 1400 – Study time 3 minutes

بیوگرافی و علت درگذشت انیس طاهری دانشجوی علوم پزشکی دزفول با عکس او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی و علت درگذشت انیس طاهری دانشجوی علوم پزشکی دزفول با عکس و پیج اینستاگرام

بیوگرافی و علت درگذشت انیس طاهری

انیس طاهری متولد ۱۳۷۷ در دزفول بوده و بعد از اینکه فوت می‌کند جان ۳ نفر را نجات میدهد

به گزاش خبرگزاری ایرنا مدیر دفتر پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: یک خانم ۲۲ ساله اهل دزفول که دچار مرگ مغزی شده بود سه نفر را به زندگی برگرداند.

خانواده‌اش تصمیم گرفتند اعضای بدن او را به بیماران نیازمند اهدا کنند

دکتر جواد شریعتی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این زن جوان به دنبال خونریزی مغزی دچار مرگ مغزی شد. کلیه های وی به یک زن ۴۳ ساله در اهواز و یک مرد ۵۴ ساله در سربندر اهدا شد همچنین کبد وی برای پیوند به شیراز انتقال یافت.

اهدای اعضای بدن او به بیماران نیازمند توانست جان سه بیمار دیگر را نجات بدهد

جواد شریعتی، ️مدیر دفتر پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی اهواز، با اعلام خبر اهدای اعضای بدن یک زن جوان 23 ساله دچار مرگ مغزی به بیماران نیازمند اظهار داشت: پس از تایید کمیسیون پزشکی بیمارستان گلستان اهواز، اعضای بدن زن جوانی که دچار مرگ مغزی شده بود، با موافقت خانواده‌اش اهدا شد. اهدای 3 عضو از بدن انیس زندگی بخش 3 نفر دیگر شد.

 

وی با بیان اینکه قلب این زن جوان به علت فشار خون بالا قابل پیوند نبود افزود: عمل های جراحی در بیمارستان گلستان اهواز صورت گرفت. این سیزدهمین اهدای عضو امسال در خوزستان است که با توجه به شرایط کرونا اقدامی بی نظیر در کشور محسوب می شود.

شریعتی بیان کرد: امسال در خوزستان ۱۹ کلیه، ۱۱ کبد و ۲ قلب (ارسال به تهران) پیوند شد و جان ۳۳ هموطن نجات پیدا کرد.

مدیر دفتر پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مردم خوزستان به خاطر ایثار و فداکاری آنها برای اهدای عضو تقدیر کرد.

احمد سلمان‌پور رئیس بیمارستان بزرگ دزفول نیز گفت: این بانوی ۲۲ ساله مرحومه انیس طاهری نسب با تشخیص مرگ مغزی در بخش آی سی یو قلب بیمارستان بستری بود که با کسب رضایت خانواده توسط بالگرد اورژانس هوایی ۱۱۵ دزفول به واحد پیوند بیمارستان گلستان اهواز اعزام شد و با اهدای اعضا ناجی جان سه نفر شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *