بیوگرافی پارسا ترک خیرآبادی خواننده عصر جدید + اینستاگرام

بیوگرافی پارسا ترک خیرآبادی خواننده عصر جدید +اینستاگرام او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی پارسا ترک خیرآبادی

پارسا ترک خیرآبادی یکی از خواننده های خوش صدا بود که با حضورش در برنامه عصر جدید به شهرت رسید هرچند که او به صورت رسمی خوانندگی نمیکند اما علاقه بسیار زیادی که به خوانندگی دارد باعث شده که خود را به مسابقه عصر جدید برساند و با یک اجرای زیبا نظر داوران و مخاطبان تلویزیونی را به خود جلب کند. آهنگی که مخاطبش مادرش بود که فضای بسیار احساسی و زیبایی را در برنامه ایجاد کرد.

بیوگرافی پارسا ترک خیرآبادی خواننده عصر جدید + اینستاگرام

فیلم اجرا در عصر جدید

اجرای فوق العاده او سبب شد که حتی آقای عظیمی نژاد که خیلی کم به شرکت کننده های خواننده چراغ سفید میدهد به او چراغ سفید داده و بعد از آن خانم نونهالی و آقای حیایی و حسینی نیز نظر مثبت به او داشته باشند.

وی متولد 1376 میباشد و 22 ساله است و علاقه فراوانی به خوانندگی دارد صدا زیبا و جذاب او از مهمترین نکات قابل توجه او میباشد.

پارسا مدتی نیز در فتبوال فعالیت میکرده و فوتبال خیلی خوبی هم داشته اما به دلیل مصدومیت در نهایت از ادامه فعالیت اش صرف نظر کرده و به سراغ خوانندگی رفته است.

در حال حاضر مربی ورزشی می باشد.

مدتی است پی به استعداد خوانندگی اش برده است.

وی آهنگ لیلای من را برای مادرش خواند و موجب اشک ریختن حضار شد.

پیج اینستاگرام iamparsa7

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *