بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست الان کجاست و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست الان کجاست و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست

پایان رأفت متولد ۱۸ شهریور ۱۳۴۷ در آستارا یکی از فوتبالیست های قدیمی ایران که سالها برای پرسپولیس بازی میکرد و در حال حاضر مربی کنونی فوتبال  میباشد او در پست مهاجم بازی میکرد و سابقه بازی در تیم های ملوان، پرسپولیس و صباباتری و حتا (لیگ امارات) ر ادر کارنامه اش دارد.

بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست الان کجاست عکس قدیمی و جدید

در بیوگرافی پایان رافت آمده است او به دلیل درگیری فیزیکی با پرویز برومند در دربی پرسپولیس و استقلال شناخته میشود که پرویز برومند یه صورت او مشت کوبید و به درگیری شدید بین بازیکنان پرسپولیس و استقلال منجر شد.

بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست الان کجاست و همسرش و فرزندان +عکس

سوابق

پایان رافت فوتبالس را با تیم زادگاهش آستارا آغاز کرد و سپس موفق شد توجه مربیان پرسپولیس را جلب کنند و با او قرارداد امضا کنند دوران طلایی او زمان حضور در تیم پرسپولیس است.

بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست الان کجاست و عکس و تصاویر قدیمی بازیکن پرسپولیس

دوران بازی در فوتبال

۱۳۷۲–۱۳۷۸
۱۳۷۸–۱۳۸۰
۱۳۸۰–۱۳۸۲
۱۳۸۲–۱۳۸۳
۱۳۸۳–۱۳۸۴
۱۳۸۴–۱۳۸۶
ملوان
پرسپولیس
حتا
پرسپولیس
صباباتری
هما
دوران مربیگری
۱۳۸۶–۱۳۸۸
۱۳۸۹–۱۳۹۱
۱۳۹۴
۱۳۹۹–۱۴۰۰
۱۴۰۰–۱۴۰۱
داماش ایرانیان
زیر۲۰ سال پرسپولیس
ملوان انزلی (کمک مربی)
شهرداری آستارا
شهرداری آستارا

گرفتن لباس پائولو مالدینی در بازی ایران و میلان

پایان رافت میگوید در پایان بازی خیلی شیک و مجلسی به سمت مالدینی رفت و پیراهنش را گرفت. کاری که هیچ کدام از بازیکنان نتوانستند بکنند. حالا که این مصاحبه را می خوانید او پیراهن مالدینی را با قیمتی حتما ویژه فروخته است و می خواهد عوایدش را صرف کارهای خیر کند.

بیوگرافی امیرحسین اصلانیان از پرسپولیس تا سکته 

بیوگرافی ادموند بزیک و همسرش و دخترش و اهل کجاست

البته اینطور که پایان رأفت می گوید از اول بازی برای گرفتن پیراهن مالدینی برنامه نداشته اما امروز او پیراهن را فروخته و به نظر می رسد بزرگترین برنده بازی پرسپولیس و میلان باشد. این یک مصاحبه کامل است در مورد پایان رأفت، زندگی اش، پیراهن شماره 3 و ..

بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست الان کجاست و عکس و تصاویر قدیمی بازیکن پرسپولیس

پایان رافت میگوید راستش من فکر نمی کردم آنقدر سروصدا به خاطر پیراهن پائولو مالدینی درست شود. باور کنیدتا همین الان پیشنهاد 30 میلیون تومانی هم به من داده اند تا پیراهن را از من بگیرند. بالای 300 نفر به من تلفن کرده اند که پیراهن را از من بگیرند.

بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست الان کجاست و عکس و تصاویر قدیمی بازیکن پرسپولیس

وقتی دیدم قضیه اینجوری شده است، گفتم این بازی برای کار خیریه برگزار شد. من هم که خودم هیچ وقت دنبال خرید و فروش پیراهن نیستم، چون اصلا درست نیست. شما در این چندین سالی که من فوتبال بازی کرده ام، یک دانه از این مسائل از من دیده اید که این دومی اش باشد؟ گفتم آقا بی خیال. در خانواده تصمیم گرفتیم که در کار خیر این پیراهن به فروش برسد. هر چقدر هم که فروش رفت، آن را بدهیم به کسانی که می خواهند ازدواج کنند و پول ندارند؛ افرادی که می خواهند جهیزیه بخرند و واقعا مشکلات مالی دارند. زندانیان و افراد درگیر مشکلات.

مشتد پرویز برومند به پایان رافت بازی پرسپولیس و استقلال

کتک کاری با پرویز برومند

وقتی اسم پایان رافت و پرویز برومند می‌آید، خیلی‌ها یاد پایان رأفت می‌افتند! یاد آن مشتی که برومند به‌صورت رأفت زد. در آن دربی معروف، برومند به سمت رأفت رفت و مشتی نثار او کرد که هنوز هم از یاد خیلی‌ها نرفته.

بیوگرافی پایان رافت فوتبالیست الان کجاست و همسرش و فرزندان +عکس

پایان رافت درباره صحنه جنجالی درگیری اش با پرویز برومند معتقد است مردم بعد از گذشت بیش از 20 سال، بهترین قاضی هستند… پایان رافت همچنان از ماجرای مشت پرویز برومند دلخور است و می گوید پیشکسوت استقلال می توانسته به راحتی اشتباهش را بپذیرد و عذرخواهی کند.

بازیکن پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که محرومیت کنعانی زادگان ، اشتباهات بیرانوند در بازی با فولاد و احتمال غیبت گولسیانی در داربی به خاطر مصدومیت ، چقدر به ضرر پرسپولیس خواهد بود؟ خاطرنشان کرد : گولسیانی وقتی مصدوم است حتی اگر مصدومیتش به گونه ای باشد که امکان بازگشت به بازی را داشته باشد نباید از وجود او استفاده کرد و باید از یک بازیکن کاملا آماده در داربی بهره گرفت تا با نبود کنعانی زادگان مشکل زیادی برای پرسپولیس ایجاد نشود. البته معضل اصلی فوتبال ایران دفاع وسط است و این مشکل نه تنها در تیم های باشگاهی بلکه در تیم ملی نیز وجود دارد. به نظر می رسد امیر قلعه نویی تا جام جهانی باید این معضل را رفع کند تا در جام جهانی با مشکل دفاع وسط مواجه نشویم.

همسر و فرزندان

درباره همسر و فرزندان پایان رافت اطلاعاتی وجود ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *