بیوگرافی پرهام فروتن برنامه محفل معلول حافظ قرآن +عکس و فیلم

بیوگرافی پرهام فروتن برنامه محفل معلول حافظ قرآن +عکس و فیلم

بیوگرافی پرهام فروتن قاری قرآن

پرهام فروتن حافظ قرآن متولد 1389 در شهرستان نطنز استان اصفهان بوده که دارای معلولیت ذهنی و جسمی است اما موفق شده که کل آیات و سویه های قرآن را حفظ کند و هر سوال درباره قرائت آیات قران را بخواند.

او زمانی نامش بر سر زبان ها افتاد که در برنامه محفل حضور پیدا کرد و با کارشناسان این برنامه گفتگو کرد و توجه بینندگان تلویزیون را به خود جلب کرد.

علت معلولیت

پرهام فروتن 6 ماهه متولد شده و نارس بوده است و به همین علت دچار معلولیت مادرزادی شده است اما خانواده اش سعی کردند که او را با کتاب قرآن آشنا کنند و با خواندن قرآن برای او حافظ کل کتاب قرآن شود.

بیوگرافی پرهام فروتن برنامه محفل معلول حافظ قرآن +عکس و فیلم

این درحالی بوده که او تا سن 6 سالگی قادر به صحبت کردن نبوده است.

همچنین ببینید

بیوگرافی مهنا قنبری حافظ قرآن برنامه محفل

بیوگرافی صلاح الدین سواری (پسر اوتیسمی) در برنامه محفل 

حافط کتاب قرآن

وبسایت برنامه محفل در این زمینه نوشته است: پرهام بدون اینکه آموزشی ببیند و یا خانواده‌ای قرآنی داشته باشد، توانسته بود قرآن را حفظ کند. میزبانان، دانش پرهام فروتن را به آزمایش گذاشتند و کلماتی را گفتند و از پرهام خواستند آیات آن را تلاوت کنند.

 

ذهن پرهام مثل یک موتور جستجوگر، کلمات را در حافظه‌اش جستجو و آیات آن را تلاوت ‌کرد. پرهام خودش را بازیگر سریال ملکوت می‌داند و آقای قاسمیان لقب بازیگر ملکوت را به او داد. پرهام فروتن و داستان حفظ قرآن او یک معجزه‌ است. معجزه‌ای که می‌تواند تلنگری باشد برای تمام کسانی که حتی ذره‌ای به حقانیت قرآن شک دارند.‌

بیوگرافی پرهام فروتن برنامه محفل معلول حافظ قرآن +عکس و فیلم

برنامه محفل

ویژه‌برنامه تلویزیونی «محفل» از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان، هر روز ساعات پیش از افطار روی آنتن می‌رفت؛ این برنامه که با حضور ۵ میزبان بین‌المللی و ۱۵۰ میهمان از سراسر جهان در ماه مبارک رمضان روی آنتن تلویزیون رفته بود، توانست میزان قابل‌توجهی از علاقه‌مندان قرآن کریم در سطح کشور و جهان اسلام را با خود همراه سازد و بر همین اساس قرار است که در روزهای ماه رمضان پیش‌رو نیز جزو برنامه‌های صدا و سیما برای این ایام باشد.

بیوگرافی پرهام فروتن برنامه محفل معلول حافظ قرآن و مادرش در برنامه محفل

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *