بیوگرافی پریسا صالحی روزنامه نگار کیست +جرم و علت زندان و حبس

بیوگرافی پریسا صالحی روزنامه نگار کیست +جرم و علت زندان و حبس

بیوگرافی پریسا صالحی خبرنگار

پریسا صالحی خبرنگار و روزنامه نگار استان البرز و دانشجوی دانشگاه الزهرا میباشد او به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به 5 ماه زندان محکوم شده است که محکومیت او از 5 اردیبهشت ماه آغاز شده و باید خود را به اجرای احکام کرج معرفی کند.

پریسا صالحی بعد از چند روز اعلام کرد ‏دوستان این خبر اشتباهه چندجا دیدمش من تا چند روز آینده برای اجرای حکم به اجرای احکام کرج مراجعه میکنم، اما هنوز حکم من اجرایی نشده و اساسا نمیدونم این خبر از کجا آمده.

بیوگرافی پریسا صالحی روزنامه نگار کیست +جرم و علت زندان و حبس

پریسا صالحی کیست

پریسا صالحی خبرنگار و روزنامه نگار فعال در استان البرز و شهر کرج میباشد او در سال 1402 به اتهام تبلیغ علیه نظام بازداشت شد و با قید وثیقه آزاد گردید و بعد از طی کردن مراحل دادگاه به یک سال حبس، دو سال ممنوعیت خروج از کشور، دو سال ممنوعیت فعالیت در فضای مجازی و دو سال تبعید به زنجان محکوم شد.

همچنین ببینید

بیوگرافی آمنه سادات ذبیح پور خبرنگار

جرم و علت زندان و حبس

پریسا صالحی توضیح داده است: حکم اولیه من یک سال حبس، دوسال تبعید، دوسال ممنوع‌الخروجی و دو سال ممنوعیت عضویت در شبکه‌های اجتماعی بود که در دادگاه تجدیدنظر میزان حبس به پنج ماه کاهش پیدا کرد اما بقیه موارد همچنان پابرجاست.

صالحی در تاریخ ۲۹ آبان نیز پس از حضور در دادسرای کرج و تفهیم اتهام «تبلیغ علیه نظام» با تودیع قرار کفالت آزاد شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *