بیوگرافی پیمان شریعتی و همسرش و فرزندان +عکس و سوابق

بیوگرافی پیمان شریعتی و همسرش و فرزندان +عکس و سوابق

بیوگرافی پیمان شریعتی

پیمان شریعتی کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون و  کارگردان متولد 1351  میباشد و لیسانن بازیگری و کارگردانی دارد او از دهه 60 وارد عرصه بازیگر شد سریال کیف انگلیسی، سریال صید در پی صیاد و فیلم قرمز از مهمترین تجارب بازیگر او میباشد.

بیوگرافی پیمان شریعتی بازیگر سینما و تلویزیون +عکس و سوابق

سوابق

پیمان شریعتی در سال 1368 به عنوان بازیگر و آهنگساز در نمایش‎های مختلف در مرکز تئاتر تجربی دانشکده‎ی “هنرهای دراماتیک دانشگاه تهران” و اداره‎ی برنامه ‎های در حال نمایش وزارت ارشاد تهران بود وی در فیلم ها و سریالهای پر بیننده ای بازی کرده است.

عکس های جوانی پیمان شریعتی تصاویر

پیمان شریعتی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1372 در 21 سالگی در فیلم آخرین شناسایی به کارگردانی علی شاه‌حاتمی بازی کرده است.

همچنین ببینید

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده بازیگر و همسرش کیست

بیوگرافی طناز طباطبایی بازیگر و همسرش + ازدواج و عکس خانواده

بیوگرافی الهه حسینی بازیگر و همسرش + عکس و سوابق

گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال کیف انگلیسی، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پیمان شریعتی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون فرزین اژدری، غلامرضا علی‌اکبری، محمدرضا ایران‌منش و شهرام پوراسد را تجربه کرد.

بیوگرافی پیمان شریعتی و  +عکس و سوابق

پیمان شریعتی مدیر تئاتر شهر

پیمان شریعتی سابقه مدیریت تئاتر شهر را در کارنامه اش دارد او در ابتدای هفته در خروجی یک سایت خبری، گزارشی با موضوع «نوبت‌فروشی در تئاتر شهر» منتشر شد که در آن ادعا شده بود یک کارمند تئاتر شهر با دریافت مبالغی از چند کارگردان، اقدام به فروش و جابه‌جایی نوبت در تئاتر شهر کرده است. موضوع برای جامعه هنری حساسیت‌برانگیز و موجب واکنش‌های متفاوت شد. در متن خبر، انگشت اشاره به‌سوی مدیریت سابق تئاتر شهر، پیمان شریعتی هم رفته بود که به‌نوعی از وضعیت آگاه بوده و البته در متن گزارش آمده است که او در همان زمان پیگیری و اقدام به رفع مشکل کرده بود.

عکس های جوانی پیمان شریعتی تصاویر

همسر و فرزندان

پیمان شریعتی متاهل بوده و دارای فرزند میباشد اما تاکنون تصاویر و اطلاعاتی از خانواده ایشان وجود ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *