بیوگرافی کاظم زعفرانچی لر شورای شهر تبریز کیست +سوابق و حواشی

بیوگرافی کاظم زعفرانچیلر شورای شهر تبریز کیست +سوابق و حواشی

بیوگرافی کاظم زعفرانچیلر کیست

کاظم زعفرانچی لر عضو شورای شهر تبریز میباشد او در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تبریز موفق شد که برنده شود و به عنوان عضو شورای شهر تبریز فعالیت کند.

سوابق

ششمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز:
سال اول:
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار
رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی
سال دوم:
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار
رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

 

بیوگرافی کاظم زعفرانچی لر شورای شهر تبریز کیست +سوابق و حواشی

حجت الاسلام سید کاظم زعفرانچی‌لر در جلسه هماهنگی برگزاری همایش شمس و مولانا که با حضور یعقوب هوشیار شهردار تبریز برگزار شد، اظهار کرد: شمس تبریزی به عنوان یکی از شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار در عرفان اسلامی که نامش هموار با شهر کهن تبریز عجین شده و ضرورت دارد مدیریت شهری در راستای حمایت از داشته ها و میراث معنوی شهر، اقدام به برگزاری این همایش به بهترین نحو ایفای نقش کند.

وی خاطرنشان کرد: کمیته علمی این همایش تشکیل یافته و مقاله ها نیز در حال تدوین بوده به طوری که مجموعه مقالات مشتمل بر ۱۰ مقاله در قالب یک کتاب به چاپ خواهد رسید.

دیدار با نخبگان تبریز

یعقوب‌ هوشیار و سیدکاظم زعفرانچیلر در ادامه دیدار با نخبگان و چهره‌های فرهنگی شهر تبریز ، با سارا شمیزی نخستین بانوی مترجم منظوم قران کریم دیدار کردند.

شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز از ابتدای شروع به فعالیت در دوره جدید مدیریتی رویکرد حمایت از هنرمندان، فرهیختگان و نخبگان شهری را مورد تاکید قرار داده اند و با مشارکت در اجرای برنامه های مختلف در حیطه فرهنگ و اندیشه گام های بزرگی برداشته اند.

شناسایی نخبگان و تدوین شناسنامه نخبگان حوزه های مختلف اعم از علمی، ورزشی، فرهنگی و… در مناطق دهگانه شهر توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در دستور کار قرار گرفته است.

سارا شمیزی متولد سال ۱۳۲۵ در شهر تبریز است. وی لیسانس زبان و ادبیات فارسی بوده و سابقه ۲۰ سال تدریس ادبیات فارسی و عربی در مدارس را در کارنامه کاری خود دارد. این بانوی فرهیخته علاوه بر علاقه به تعلیم ‌تربیت، علاقمند به تدریس امور هنری بوده است.

حواشی

رفتار عجیب کاظم زعفرانچی‌لر، عضو شورای کلانشهر تبریز در واکنش به خبرنگاری که می‌گوید چندوقت هست می‌خواهیم با شما مصاحبه کنیم، اما از درب پشتی رفت‌وآمد می‌کنید: حتما لازم است که از درب پشتی استفاده می‌کنم، ورود خروج مارو هم شما کنترل می‌کنید! باید بابت آن به شما جواب پس دهم؟! اینکه از کدام در می‌روم به شما ربط دارد؟! به خودم مربوط است!

این رفتار باعث شد واکنش های منفی را داشته باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *