بیوگرافی کاوه خداشناس بازیگر + عکس و ماجرای بازیگر شدن

بیوگرافی کاوه خداشناس و همسرش و علت ازدواج نکردن و اینستاگرام کاوه خدا شناس را در
مجله شبونه بخوانید.

بیوگرافی کاوه خداشناس و همسرش

کاوه خداشناس بازیگر ایرانی در ۵ آبان ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمده.

او از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران بوده که تا به حال در کارهای پربیننده زیادی حضور داشته است و از چهره ای شناخته شده کشور محسوب میشوذ.

کاوه خداشناس مجرد است و ازدواح نکرده است

بیوگرافی کاوه خداشناس بازیگر و همسرش + عکس و ماجرای بازیگر شدن

اینستاگرام کاوه خداشناس

خداشناس علاوه بر بازیگری در حرفه و هنر های عکاسی و موسیقی و دستیاری کارگردان
نیز سر رشته داشته و فعالیت می کند.

ایشان کلاس های بازیگری را به صورت آزاد پشت سر گذاشته است و سالها در تئاتر به عنوان دستیار کارگردان فعالیت داشته و تخصص و تجربه کارگردانی را در کارنامه خود دارد

بیوگرافی کاوه خداشناس بازیگر و عکس دوران کودکی اش

بازیگر نقش محسن در سریال پدر

کاوه خداشناس بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و خیلی زود جذب کارهای سینمایی شد. این بازیگر جوان سینما و تلویزیون سال‌ها فعالیت‌های بازیگری‌اش را متوقف کرد و به سمت عکاسی، هنرهای تجسمی و حتی نوشتن نقدهای هنری رفت.

در سال‌های اخیر خداشناس بیشتر در کارهای تلویزیونی حضورداشته، ‌اما به گفته خودش در سال آتی حضورش در تئاتر پررنگ‌تر خواهد شد. در یکی از روزهای زیبای ابتدای بهار مهمان این بازیگر متین و خوش‌رو شدیم و با او گپ‌وگفتی صمیمانه درباره فعالیت‌های هنری و زندگی شخصی‌اش داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

 

بیوگرافی کاوه خداشناس و همسرش

خانواده هنردوست من

ما پنج برادر هستیم و همه برادرهایم به شکل مستقیم یا غیرمستقیم با هنر در ارتباطند. منظورم از غیرمستقیم این است که منبع درآمدشان از طریق کارهای هنری نیست. یکی از برادرهایم نوازنده سه‌تار است و در رشته موسیقی درس‌خوانده و کارش مانند من هنر است. پدر و مادرم هم همواره اهل هنر بوده‌اند. پدرم شاید نزدیک به ۳۰هزار بیت شعر حفظ‌ هستند و ادبیات را دوست دارند. مادرم هم در خانواده‌ای هنردوست بزرگ شده‌اند. به همین خاطر وقتی به خانواده اعلام کردم که دوست دارم در دانشگاه هنر درس بخوانم، کسی تعجب نکرد و مثلا نگفتند باید دکتر یا مهندس شوم.

بیوگرافی کاوه خداشناس و همسرش

کاوه خداشناس کیست

جدیدترین نقشه ای در مجموعه تلویزیونی پدر در نقش موثر میباشد که یکی از تاثیرگذارترین
و بهترین نقش های او نیز به حساب می آید.
در کارنامه هنری و سینمایی او فیلم ها و سریال هایی چون این موارد دیده می شود:

خداحافظ رفیق
بابا عزیز
معراجی‌ها
مجموعه تلویزیونی
پدر
برادر
همه خانواده
دولت مخفی
عملیات ۱۲۵
رستگاران
پول کثیف
بانو
شب مهتاب
آسمان همیشه ابری نیست
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

بیوگرافی کاوه خداشناس و همسرش

رفیق‌باز بودن کاوه خداشناس

از آن بچه‌هایی که از دیوار راست بالا می‌روند، نبودم، اما در کودکی خیلی رفیق‌باز بودم و مدام با بچه‌ها در کوچه بازی می‌کردیم.

کمی که بزرگ‌تر شدم به‌خاطر طبیعت‌گرا بودن پدرم به کرج رفتیم. آن زمان کرج هنوز پر از باغ بود و هوای تمیزی داشت. در آن منطقه هم کلی دوست و رفیق پیدا کردم و کلی خاطرات خوب از آن زمان دارم.

عاشق عکاسی هستم

در دانشکده هنر و معماری درس خواندم که ساختمانش هفت‌طبقه دارد و همه هنرها در آن تدریس می‌شوند. من و رفقایم در دانشکده صرفا تئاتر نخواندیم؛ چون مرتب به کلاس‌های دیگر سرک می‌کشیدیم و دوستانی در رشته‌های دیگر داشتیم. من همیشه عاشق هنرهای تجسمی بوده‌ام و همیشه پای ثابت گالری‌ها و نمایشگاه‌های عکس، نقاشی و… هستم.

بعد از پایان دانشگاه در مرکزی به نام کارگاه هنر مدیر داخلی شدم و بیشتر از قبل با هنرهای تجسمی عجین شدم. آن سال‌ها نقدهای هنری برای مجله تندیس می‌نوشتم. در کنار این‌ها فیلم مستند ساخته‌ام و عکاسی کرده‌ام و عکاسی جزو جدایی‌ناپذیر زندگی‌ام است و عاشق این هنرم.

بیوگرافی کاوه خداشناس و همسرش

ازدواج و همسر کاوه خداشناس

کاوه خداشناس مجرد است و فعلا ازدواج نکرده است.
او عقیده دارد همسر آینده اش در هنرهای دیگه ای فعالیت داشته باشد

بیوگرافی کاوه خداشناس بازیگر و همسرش + عکس و ماجرای بازیگر شدن

ورود به دنیای بازیگری

در زمان دانشجویی من آقای فردوس حاجیان مدیر دانشکده هنرِ و معماری بودند و از آقای مهدی هاشمی دعوت کردند که به دانشگاه ما بیایند و از دانشجویان رشته تئاتر تست بگیرند و با نفرات برگزیده یک تئاتر را روی صحنه ببرند. ایشان از ما تست گرفتند و من جزو ۲۰نفر منتخب از بین بیش از حدود ۵۰۰دانشجو شدم و تئاتری را روی صحنه بردیم. این اولین حضور حرفه‌ای من در تئاتر بود و سینماگران زیادی به دیدن تئاتر آمدند. از من برای بازی در یک سریال دعوت کردند و ماجرا از این‌جا شروع شد. خیلی زود توانستم وارد دنیای بازیگری شوم، اما حدود پنج سال بنابر دلایلی از تئاتر و کلا بازیگری فاصله گرفتم تا این که در سال ۸۵ که با سریال … به دنیای بازیگری بازگشتم.

حادثه پلاسکو قلبم را فشرد

زندگی در کنار آتش‌نشان‌ها باعث شد به نسبت خیلی از همکاران و مردم، این عزیزان را بیشتر بشناسم. شاید به‌خاطر همین، حادثه پلاسکو بیشتر از دیگران مرا آزار داد و قلبم را فشرد. من حتی نتوانستم فیلم‌هایی را که از این حادثه در تلگرام پخش می‌شد، نگاه کنم و دل تماشای آن ویدئوها را نداشتم و در ظرفیت روحی‌ام نبود.

بهترین تجربه‌ام در بازیگری

در بین سریال‌هایی که بازی کرده‌ام «رستگاران» را بیشتر دوست دارم. کلا وقتی پای آقای سیروس مقدم در میان باشد، خیالم راحت است. سریال‌های ایشان هم از نظر داستان و فیلم‌نامه و هم از نظر انتخاب بازیگر در حد استاندارد است.

منبع دکتر سلام

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *