بیوگرافی گروه هکر گنجشک درنده کیست اهل کجا هستند؟

گروه هکر گنجشک درنده کیست اهل کجا هستند؟ جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

هویت این گروه مخفی مانده است اما بدون شک اعضای آن را موساد پشتیبانی میکند چندی پپیش شبکه ایران اینترنشنال و من و تو اعلام کرده بودند که اسرائیل به دنبال جمع اوری هکرهای ماهر در سراسر جهان است که آنها را حمایت مالی کند  بای رسیدن به اهداف خرابکارانه خود! که گویا سعی دارد به اقدام به حمله سایبری کند.

گروه هکر گنجشک درنده کیست

روز گذشته جایگاه سوخت و بیلبوردهای تبلیغاتی درون شهر در بسیاری از استان های کشورمان مورد حمله سایبری قرار گرفتند و با اختلالاتی روبرو شدند که متاسفانه هنوز هم که بعد از گذشت یک روز هنوز جایگاه های سوخت نتوانستند به روال عادی برگردند .

بیوگرافی گروه هکر گنجشک درنده

همچنین بیلبوردهای تبلیغاتی که درون شهر قرار داشتند با نمایش متن بنزین من کو هک شده بودند

بعد از گذشت چند ساعت از این اتفاق گروهی از هکرها که در برخی از رسانه‌های معاند به آن اشاره شده و خود را گنجشک درنده می نامند مسئولیت این حمله سایبری را تقبل کردند.

گروه گنجشک درنده گروهی هستند که اقدام به حمله سایبری به جایگاه های سوخت و همچنین بیلبوردهای تبلیغاتی کردند گفته می‌شود که این افراد تحت پوشش مالی اسرائیل بوده و از طریق اسرائیلی ها حمایت مالی می شوند درباره هویت این افراد اطلاعات چندانی وجود ندارد اما برخی از رسانه های معاند و  معتقد هستند که اسرائیل این گروه را پشتیبانی مالی کرده تا در سالگرد آبان ۹۸ اقدام به هرکی جایگاه سوخت و بیلبوردهای تبلیغاتی کنند

این حمله که از ساعت 11 صبح روز گذشته آغاز شد، موجب شد عملیات سوخت‌رسانی با کارت‌های هوشمند سوخت متوقف شده و پمپ بنزین‌ها از کار بیفتند. پس از گذشت چند ساعت، با اعزام کارشناسان شرکت ملی سوخت کشور به جایگاه‌های عرضه بنزین، تنظیمات برخی از این دستگاه‌ها به صورت دستی به حالت آفلاین تبدیل شد تا از شب گذشته امکان دریافت سوخت با قیمت آزاد (3 هزار تومان) برای شهروندان فراهم باشد.

هرچند با گذشت 24 ساعت از ماجرا، این اختلال سرتاسری هنوز برطرف نشده و روال کار جایگاه‌های عرضه‌کننده سوخت به حالت قبل برنگشته است، مسئولان از بازگشت شرایط عادی به پمپ بنزین‌ها تا فردا خبر می‌دهند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *