بیوگرافی یاسین موسی خانی بوکسور ملایری +فیلم مسابقه و کما

بیوگرافی یاسین موسی خانی بوکسور ملایری +فیلم مسابقه و کما

بیوگرافی یاسین موسی خانی بوکسور همدانی ملایری با فیلم مسابقه و کما رفتن یاسین موسی خانی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی یاسین موسی خانی بوکسور همدانی

یاسین موسی خانی بوکسور اهل ملایر متولد دهه ۸۰ بوده که سابقه بازی در تیم ملی بوکس ایران را رده‌های سنی مختلف دارد او در ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۳ در مسابقات انتخابی همدان بر اثر ضرباتی که در حین مسابقه به سرش وارد شد خونریزی مغزی کرد و به کما رفت.

بیوگرافی یاسین موسی خانی بوکسور همدانی +فیلم مسابقه و کما

یاسین موسی خانی کیست

یاسین موسیخانی متولد دهه ۸۰ از بوکسورهای جوان همدانی است او اصالتا اهل همدان بوده و در همدان به دنیا آمده و لر می‌باشد.

او از سن نوجوانی وارد عرصه بوکس شده و در حال حاضر به صورت حرفه‌ای در بوکس فعالیت می‌کند.

سوابق

یاسین موسیخانی بوکس را در سن نوجوانی شروع کرد و موفق شد با تلاش‌های سخت و نفسگیر این ورزش‌ها به صورت حرفه‌ای دنبال کند و در مسابقات مختلف حضور پیدا کند.

بیوگرافی یاسین موسی خانی بوکسور ملایری +فیلم مسابقه و کما

ماجرای کما رفتن

یکی از اتفاقات تلخی که برای یاسین موسی خانی رخ داده است مربوط ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۳ بوده که در مسابقات انتخابی همدان وارد رینگ شد و متاسفانه به علت ضرباتی که به سر او وارد شد به بیمارستان منتقل شد و در نهایت به کما رفت طبق گفته‌های پزشک معالج این بوکسور به علت ضربات سختی که به سرش وارد شده به کما رفته است و دچار خونریزی مغزی شده است.

همچنین ببینید

مسلم مقصودی بوکسور کیست و الان کجاست + بیوگرافی

علی حبیبی نژاد بوکسور کیست؟ + بیوگرافی و عکس

وی با بیان اینکه در این شب‌های عزیز دعا برای تمام مریضان و مریض مذکور انجام شود، گفت: از تمام مردم و جامعه ورزش بزرگ استان همدان درخواست داریم برای این جوان ۱۷ ساله دعا کنند. رئیس هیئت بوکس استان همدان عنوان کرد: انشاالله به حق خون سالار شهیدان خداوند به پدر و مادر این جوان نگاه کند و شاهد سلامتی این بوکسور باشیم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *