بیوگرافی یسنا دیدار گمشده کلاله دختر 4 ساله +ماجرای کامل گم شدن

بیوگرافی یسنا دیدار گمشده کلاله دختر 4 ساله +ماجرای کامل گم شدن

بیوگرافی یسنا دیدار

یسنا دیدار متولد 1399 در روستای یلی‌بدراق از توابع بخش پیشکمر شهرستان کلاله بوده که متاسفانه در 9 اردیبهشت ماه 1403 در زمین های کشاروزی روستایشان مفقود میشود و اهال روستا به همراه پلیس و نیروهای هلال احمر به دنیا پیدا کردن این دختر 4 ساله هستند.

بیوگرافی یسنا دیدار گمشده کلاله دختر 4 ساله +ماجرای کامل گم شدن

یسنا دیدار گمشده کلاله کیست

یسنا دختر 4 ساله اهل کلاله است که در تهم اردیبهشت ماه سال جاری در روستا در حال بازی بوده که گم شده است و خانواده اش بعد از جستجوی فراوان در نهایت پلیس و نیروهای هلال احمر را برای پیدا کردن این دختر بجه بسیج کردند.

جزئیات مفقود و گم شدن یسنا

فرمانده انتظامی کلاله درباره جزئیات گم شدن این دختر بچه میگوید ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه  روز یکشنبه نهم اردیبهشت پدر و مادر این دختربچه با تماس به 110 خبر گم شدن «یسنا دیدار» را اعلام کردند.

سرهنگ هاشمی گفت: به سرعت نیروهای گشت پلیس به محل گم شدن این دختر بچه اعزام شدند و جستجوی برای این پیدا کردن این دختر بچه را آغاز نمودند.

از روز گذشته پلیس جنایی اگاهی و نیروهای انتظامی و هلال احمر در منطقه به دنبال یافتن این دختر 4 ساله هستند.

فرمانده انتظامی کلاله ادامه داد: صبح دیروز جلسه میدانی با حضور مدیران ارشد دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف در محل مفقود شدن یسنا، جلسه هماهنگی و تشریح وظایف برگزار و بلافاصله جستجو مجدد از سر گرفته شد.

بیوگرافی یسنا دیدار گمشده کلاله دختر 4 ساله +ماجرای کامل گم شدن

قاسم غریب آبادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از عصر یکشنبه نهم اردیبهشت با اطلاع از گم شدن کودک چهار ساله اهل روستای «یلی‌بدراق» شهرستان کلاله، نیروهای هلال احمر در کنار مردم محلی جست و جوی خود را برای یافتن یسنا آغاز کردند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر با تمام ظرفیت پای کار آمد و به دلیل مطالبه مردمی یک فروند بالگرد هم برای گشت زنی در منطقه حاضر شد.

بیوگرافی المیرا زارعی (نازگل) دختر بچه گمشده کیست

سما جهانباز پیدا شد آیا؟ آخرین خبر از سما جهانباز دختر گمشده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان ادامه داد: چندین دستگاه پاراموتور و هلی شات در کنار سگ‌های زنده یاب به همراه روزانه ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر از نیروی هلال احمر و مردمی به صورت هوایی و زمینی در منطقه حضور و کار گشت زنی را انجام دادند.

غریب آبادی گفت: نیروهای هلال احمر در سه روز نخست به صورت خطی متر به متر تا شعاع پنج تا ۶ کیلومتری را گشت زنی کردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *