متن و پیام و کلیپ خفن تبریک روز زن به زنان سرزمینم +استوری

متن و پیام و کلیپ تبریک روز زن به زنان سرزمینم +استوری

متن و پیام و کلیپ تبریک روز زن به زنان سرزمینم همراه با استوری و عکس نوشته های روز زن را در این صفحه ببینید. اگر شما هم به دنبال متن و پیام و کلیپ زیبا برای تبریک به روز زن در استوری خود هستید پیشنهاد میکنیم از این متن ها استفاده کنید.

زنان ایرانی همیشه سخت ترین زنان جهان بوده اند پر از محدویت و مشکلات اما همیشه قوی و پرتلاش بوده اند زنان ایرانی بهترین زنان در جهانند روزتان مبارک.

کلیپ تبریک روز زن به زنان سرزمینم

دانلود

زن دو حرف است ولی در همین دو حرف یک دنیا حرف است. یک دنیا مهر و محبت در آن جای دارد. یک دنیا پر از احساسات پاک و لطیف و عاشقانه که آن ها را در زندگی خود با همسر خویش تقسیم می کنند. یک دنیا دلسوزی و عشق که با وجود آن ها تمام رویاهای مردان محقق می گردد. این روز بزرگ را به دنیای مردان تبریک می گویم. روز زن مبارک باد.

متن و پیام و کلیپ خفن تبریک روز زن به زنان سرزمینم +استوری

زن می تواند تنهایی یک مرد را به رویای شیرینی بدل سازد که هیچ گاه حس تنهایی و غم در وجود مرد خود و حتی در ذهن و تصورش هم هیچ گاه خطور نکند. آری یک زن می تواند مرد خود را از آن حالت قهقرایی به خوبی به در کند و او را وارد یک وادی نماید که لذت نوشیدن جام زندگی را به خوبی حس نماید.

……..

هر روزی ارج و قرب خاص خود را دارد. روز زن هم یکی از آن روزهایی است که مردها می بایست آن را در دل تاریخ به خاطر بسپارند تا به هنگام فرا رسیدن این روز بزرگ دل زن های خویش را شاد کنند. گاهی حتی با یک تبریک ساده فقط با خاطر داشتن این روز و اهمیت قائل شدن به آن می توان دل زن ها را شاد کرد. گاهی هم با یک گل ساده می توان دل آن ها را به دست آورد.

استوری تبریک روز زن به زنان و خانم های سرزمین و ایران

متن و پیام و کلیپ خفن تبریک روز زن به زنان سرزمینم +استوری

به زن اگر محبت کنید، دوچندان آن را می بینید. زنان موجوداتی فوق العاده ظریف و دوست داشتنی و خیلی دلسوز هستند که می توانند یک مرد را از آن حالت وحشتناک خود به خوبی خارج کنند و وارد یک وادی سرشار از آرامش و آسایش خاطر سازند. آن ها با کمک عشق می توانند بنای یک زندگی را مستحکم سازند. روز این بناهای سازنده زندگی و ستون های عشق و امید و دوستی را به همه آنان تبریک می گویم.

………..

سرچشمه اصلی آرامش دنیوی را می توان در دل زن جستجو کرد. زن هایی که انگار قرص آرامش بخش هستند حضور آن ها به تنهایی کافی است تا آرامش و آسایشی را در زندگی شما برقرار سازند که بتوانید در تمام درد و رنج های خود را به باد فراموشی بسپارید و با یک بوسه ساده و یک بغل آرامش به زندگی خود صفا و صمیمیت ببخشید. آرامش خاطر مادی نیست که بخواهی آن را با پول بخری؛ ارزش آن به مراتب خیلی بالاتر از آن است.

روز زن به ایران مبارک

لحظه ی تولد یک کودک، مادر نیز متولد می شود،

آن چه قبلا وجود داشت یک زن بود نه مادر

مادر با تولد کودک خویش متولد می شود.

تو صمیمی‌ تر از آنی که دلم می‌ پنداشت

دل تو با همه ی آینه‌ ها نسبت داشت

تو همان ساده دل سبز نجیبی که خدا

**در بین دل پاکت صدف آینه کاشت ***

متن و پیام و کلیپ خفن تبریک روز زن به زنان سرزمینم +استوری

قدرت جذبی که زیبایی های زن دارد، بی گمان هیچ آهنربایی ندارد. نیروی جذب آنان به حدی بالاست که غیر قابل توصیف است. تمامی این قدرت را مرهون صورتی همچون ماه و آرامشی ابدی هستند که یک مرد در کنار آنان می تواند یک گام به خوشبختی نزدیک تر شود. روز این آهنرباهای زندگی مبارک.

تقدیم به تمام بانوان سرزمینم…

زنان نه تنها در شرایط سخت روحی از تحمل بالایی برخوردارند، بلکه دردهای جسمی را نیز بیشتر تحمل می‌کنند.

زنان به سبب اینکه از نظر حس لامسه حساس‌ترند درد را شدیدتر درک می‌کنند.

اما چرا تحمل درد برای زنان راحت‌تر است؟!

زیرا طبیعتِ زنان برای آماده سازی و پرورش بوجود آمده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *