متن و پیام تبریک روز پسر به پسرم مبارک از طرف پدر و مادر +کلیپ

100 متن و پیام تبریک روز پسر به پسرم مبارک از طرف پدر و مادر +کلیپ

100 متن و پیام تبریک روز پسر به پسرم

پسر عزیزم عشق جانم روزت مبارک تو نفس منی خیلی دوستت دارم امیدوارم که همیشه لبات خندون باشه و دلت شاد از خدا میخواهم که به همه آرزوهات برسی اونم زمانی که دوست داری.

……..

پسر گلم روزت مبارک باشه بهت افتخار میکنم باید بدونی وجود تو توی زندگیم باعث میشه که من نفس بکشم و احساس خوشبختی کنم تو بهترین پسر دنیایی

کلیپ استوری روز پسر برای پسرم

دانلود کلیپ

پسر گلم روزت مبارک عزیزم امروز روز جهانی پسره و من میخوام که سال دیگه این موقع تو به همه ارزوهات رسیده باشی احساس خوشبختی داشته باشی.

متن و پیام تبریک روز پسر به پسرم مبارک از طرف پدر و مادر +کلیپ

پسر عزیزم روزت مبارک

پسرم، تو باارزش ترین و بزرگترین دارایی من در این دنیا هستی. هر بار که در این دنیا تازیانه های سختی و مشقت را احساس کردی که به روحت میخورند و تو را آزار می دهند بدان آغوش من در انتظار توست. شاید نتوانم برایت کاری بکنم و شاید نتوانم گره ای از مشکلاتت را بگشایم اما حداقل می توانم آغوشم را به تو هدیه بدهم تا لحظاتی هم که شده در آن آرام بگیری و حال دلت بهتر شود. پس آغوش مرا فراموش نکن و در هر زمان هر سختی و مشقتی را احساس کردی بدان که آغوش من به روی تو باز است.

متن و پیام تبریک روز پسر به پسرم مبارک از طرف پدر و مادر +کلیپ

پسرم، مرسی برای اینکه هستی، مرسی برای اینکه با بودنت زندگی منو قشنگ تر از اون چیزی که بود کردی، مرسی که با موندنت کاری میکنی تا حس خوبی زندگی در من چندین برابر بشه. تو اومدی و توی زندگیم موندی و همین شد که الان من اینقدر شاد و پر انرژیم، همین شد که الان من کوه انگیزه ام و همین شد که الان من در برابر هیچ مشکل و سختی کوتاه نمیام و در برابر اون هر چه در چنته داشته باشم رو میکنم. پسر عزیزم، تو باارزش ترین دارایی من هستی و با بودنت زندگیم رو قشنگ تر کردی، تو با بودنت به من همت و اراده دادی تا زندگیم رو بسازم و در کنار تو خوشبختی رو تجربه کنم. پسرکم، با گفتن تموم اینها میخوام بهت بفهمونم که خیلی دوستت دارم.

متن و پیام تبریک روز پسر به پسرم مبارک از طرف پدر و مادر +کلیپ

استوری زیبا تبریک روز جهانی پسر

پسر یعنی روبه رو شدن با یک دنیا دشمن و نترسیدن، پسر یعنی سینه سپر کردن و سر را بالا نگه داشتن، پسر یعنی عشق مادر، پسر یعنی غمخوار و یار پدر.

همچنین ببینید

100 متن و پیام تبریک روز جهانی پسر به داداش و برادر + عکس استوری

متن و پیام تبریک روز جهانی پسر به عشقم و دوست پسرم + عکس استوری

100 متن و پیام تبریک روز جهانی پسر 2023 به پسرم + عکس نوشته استوری

پسر دار که بشی یه جورایی غرور همه وجودت رو فرا می گیره، انگار که تو یه نبرد خیلی بزرگ پیروز شدی، انگار یه زره آهنی پوشیدی و از ضربه خنجری خودتو مصون کردی. پسر دار شدن حسی رو بهت می ده که تا تجربش نکنی نمی تونی وصفش کنی.

متن و پیام تبریک روز پسر به پسرم مبارک از طرف پدر و مادر +کلیپ

پسرکم، هیچوقت فکرش رو هم نمیکردم که خدا بخواد به واسطه تو منو شگفت زده کنه. من احساس میکردم قراره به کل زندگیم تغییر کنه، قراره به کل تبدیل به یک آدم دیگه بشم و قراره به کل همه چیز عوض بشه اما هیچکدوم از این اتفاقات نیفتاد و خدا فقط تو رو به زندگیم آورد. نه چیزی عوض شد و نه من تبدیل به آدم دیگه ای شدم، خدا فقط تو رو به زندگیم دعوت کرد و من به واسطه تو احساس خوب رو تجربه کردم.

……

به چشمان پسرم که نگاه می کنم روزهایی را می بینم که به پایش سوختم تا او بزرگ شود. به قد بلندش که نگاه می کنم به یاد بار سنگین زندگی می افتم که زیر سنگینیش شانه خم کردم تا پسرم در اسایش و راحتی زندگی کند. من به پسرم که نگاه می کنم همه عمر و جوانیم را می بینم. خدایا شکرت که زندگیم را پای با ارزش ترین داراییم گذاشتم و شکرت که بیهوده آن را تلف نکرده ام.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *