متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 1403 +استوری و پروفایل

100 متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 1403 +استوری و پروفایل

100 متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 1403 +استوری و پروفایل را در این صفحه آماده کرده ایم.

متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر

پرسپولیس در آخرین فصل از لیگ برتر ۱۴۰۳ موفق شد که با ۶۸ امتیاز قهرمان لیگ برتر شود و ای نهمین بار قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن بگیرد هواداران پرسپولیس حالا سر از پا نمی‌شناسند آنها موفق شدند در یک فصل که استقلال هفته‌ها صدر نشین بو در دو هفته آخر سرنشینی را از تیم رقیب خود پس گرفته و هرمان لیگ شود حالا بسیاری از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی اقدام به ارسال استوری‌های تبریک به یکدیگر کرده و تلاش می‌کنند که این قهرمانی را به یکدیگر تبریک بگویند و به تیم خود ببالند بدون شک امشب و چند شب آینده پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی کولاک خواهند کرد و برای رقیب خود کری خواهند خواند پرسپولیس در حال حاضر در لیگ برتر با ۹ قهرمانی بهترین تیم بوده که توانسته بیشترین قهرمانی را از آن خود کند این تیم ر سال‌های اخیر دو بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفت اما نتوانست قهرمانی را به دست آورد تا همچنان در کسب و قهرمانی آسیا ناکام بماند.

متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 1403 +استوری و پروفایل

استوری ها و پروفایل قهرمانی پرسپولیس

چِه “دِلبـᰔـرانهِ” دَر “قَلبـــم” حُکمرانی میکُنی عِشق جانمِ پِرسپُولیسَم❤🔗🥺️

……..

پ‍‌رس‍‌ی‍‌دن‍‌د:«آی‍‌ا اورا ت‍‌ا ح‍‌د م‍‌رگ دوس‍‌ت داری؟» گ‍‌ف‍‌ت‍‌م:«ب‍‌ال‍‌ای ق‍‌ب‍‌رم از او س‍‌خ‍‌ن ب‍‌گ‍‌وی‍‌ی‍‌د ب‍‌ب‍‌ی‍‌ن‍‌ی‍‌د چ‍‌ط‍‌ور م‍‌را زن‍‌ده م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌د!»️

…….

خارجیه بهم گفت استقلال اسم یه سریاله؟ گفتم نه چرا؟ گفت چون طرفداراش همیشه منتظر فصل بعدن 🥺👍😂️

متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 1403 +استوری و پروفایل

ما مثل بقیه ی تیم ها نیستیم که موفقیت تیم خودمون رو به رنگ لباسمون بدونیم و پز اون رو بدیم. اما اگه اینجوری باشه، فقط خواستم دوتا از ویژگی های رنگ قرمز رو بگم که یکیش اعتماد به نفسه و یکی دیگش هم قدرت که خدا رو شکر نیاز به گفتن نیست شما هر دو تا رو توی تیم ما می بینید.

………

همونطور که از رنگ لباس پرسپولیس مشخصه، اونا خون میدن اما تن به باخت نمیدن. پس هیچوقت فکر نکن که بردن یک پرسپولیسی کار خیلی راحتیه.

متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 1403 +استوری و پروفایل

پرسپولیس جای آدمای خاص هست و برای همین هم هر کسی نمیتونه پرسپولیسی بشه؛ چون هر کسی اینقدر خاص نیست که بخواد طرفدار این تیم بزرگ باشه!

……….

قدرت یک پرسپولیسی رو میتونی از روی همون رنگ لباسش هم متوجه بشی. مثلا وقتی که قراره وارد زمین بشه و هنوز بازی رو شروع نکرده، بازیکنای حریف از ترس اعتماد به نفسشون کم میشه.

…..

یک پرسپولیسی علاوه به قدرت و شجاعتش، غیرت هم داره. همین غیرت هست که اجازه نمیده حریف از یه حدی بیشتر جلو بره و همون اول کار حریف رو یکسره میکنه.

متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 1403 +استوری و پروفایل

وقتی که رو به روی یک پرسپولیسی توی زمین قرار گرفتی، بهتره که بترسی. چون اون روی تیمش حسابی غیرت داره و همین غیرت باعث میشه که تو توی زمین حسابی خسته بشی. چون به این راحتی ها تسلیم نمیشه.

متن تبریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 1403 +استوری و پروفایل

……..

غیرت پرسپولیسی ها بهشون اعتماد به نفس میده. اونا روی تیمشون و هوادارهاشون غیرت دارن و به خاطر همین هم هیچوقت اجازه نمیده که حریف بخواد به اون ها پیروز بشه و با اعتماد به نفس حریفشون رو میبرن.

هیچوقت از باخت یک پرسپولیسی خوشحال نشو. چون اون اینقدر غیرت داره که این باخت براش تبدیل به یک تجربه میشه و توی مسابقه ی بعدی قراره این باخت رو چندین برابر جبران کنه.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *