تجاوز به 20 دختر و زن تهرانی توسط کفتار سیاه | متجاوز امروز اعدام شد

تجاوز به 20 دختر و زن تهرانی | متجاوز امروز اع دام شد جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مرد جوانی معروف به کفتار با شناسایی خانه کسانی که دختران جوان در آن بود اقدام به ورود به خانه آنها میکرد و سپس بعد از تجاوز ، اموال آنها را به سرقت میبرد.

بعد از افزایش تعداد شاکیان و شباهت نحوه تجاوز و سرقت در نهایت پلیس برای او کمین کرد و توانست او را دستگیر کند.

بعد از چند ماه دادگاهی حکم اعدام برای او صادر شد و امروز به دار مجازات آویخته شد.

در فیلم زیر صحبت های او را درباره نحوه سرقت و تجاوز بشنوید

مرد ناشناسی زنگ خانه ای را در تهران به صدا در آورد و وقتی صدای کودکی را پشت آیفون بود را شنید خودش را دوست پدرش معرفی کرد و به بهانه دادن پول از دختربچه خواست تا در خانه را باز کند.

دختربچه که به حرفهای این مرد اعتماد کرده بود در خانه را باز کرد و مرد شیطان صفت وقتی وارد خانه شد پس از آزار و اذیت دختر بچه اقدام به سرقت از داخل خانه کرد و پا به فرار گذاشت.

با اعلام این خبر به پلیس خیلی زود تحقیقات در اداره پلیس آگاهی تهران آغاز شد و مشخص شد متهم 32 ساله 20 پسر، دختر و زن را به این بهانه هدف آزار و اذیت قرار داده و سپس دست به سرقت زده است که ردیابی های پلیسی با اقدامات فنی و اطلاعاتی به متهم جوانی به نام امیر رسید و در عملیاتی غافلگیرانه این متهم که به کفتار تهران معروف شده بود دستگیر شد.

بازپرس دشتبان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران پس از بررسی پرونده و به خاطر تعدد جرایم متهم کیفرخواست پرونده متهم را که امیر نام دارد به اتهام مفسد فی الارض صادر کرد و متهم جوان به دادگاه انقلاب تهران منتقل شد و پیش روی قضات پای میز محاکمه قرار گرفت.

تجاوز به 20 دختر و زن تهرانی توسط کفتار سیاه | متجاوز امروز اعدام شد

حکم اعدام برای کفتار تهران

چندی قبل قضات دادگاه انقلاب برای متهم حکم مفسد فی الارض را تایید کرد و پرونده برای تایید حکم به دیوانعالی کشور ارجاع شد و این حکم در دیوانعالی کشور مورد تایید قرار گرفت و پرونده برای اجرای حکم اعدام به دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد.

کفتار تهران اعدام شد

امیر که به تجاوز ، آزار و اذیت زنان و دختران تهرانی در صحنه های سرقت فریبکارانه اعتراف کرده بود در انتظار چوبه دار بود تا اینکه روز چهارشنبه 26 آذر ماه کفتار تهران در زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و حکم اعدام برای این متهم شیطان صفت به اجرا در آمد

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.