رزیتا خودکشی کرد دختری که طعمه مرد شیطان صفت شد

رزیتا خودکشی کرد دختری که طعمه مرد شیطان صفت شد جزئیات را در این صفحه ببینید.

رزیتا خودکشی کرد دختری که طعمه مرد شیطان صفت شد

مرد 32 ساله ای به نام آصف خواهرزن 15 ساله خود را به نام رزیتا با حرف های عاشقانه و وعده های دروغین فریب داده و با او وارد رابطه میشود او با وعده اینکه عاشق رزیتا است و میخواهد خواهرش را طلاق بدهد و با او ازدواج کند با این دختر 15 ساله وارد رابطه میشود و بعد از چندین بار رابطه جنسی او را باردار میکند و سپس زیر حرف های خود میزند.

تجاوز داماد به خواهرزن 15 ساله اش | رزیتا خودکشی کرد

این مرد هوسباز به دختر 15 ساله میگوید قرص برنج میدهد و میگوید که این قرص میتواند جنین را سقط کند و رزیتا قرص را به عنوان سقط جنین میخورد اما به دلیل خفگی بی هوش و دچار تشنج میشود .

خانواده اش رزیتا را بلافاصه به بیمارستان منتقل میکنند اما راز بارداری اش پنهان میماند

عشق کثیف مرد متاهل به خواهر همسرش دختر 15 ساله را به کام مرگ کشاند.

به گفته خانواده دختر نوجوان، آن ها صبح روزی که با جسد آویزان دخترشان مواجه شدند با نامه ای رو به رو شدند که در آن رابطه پنهانی و نیازهای کثیف آصف پرده برداری شده بود و قربانی دامادشان را متهم کرده بود.

با شکایت خانواده به اداره پلیس و بازگشایی پرونده تجاوز آصف متهم تحت بازجویی قرار گرفت و بدون قرار وثیقه راهی زندان شد تا به زودی مجازاتی برایش در نظر گرفته شود.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *