تجاوز سیاوش اسعدی به ریحانه پارسا واقعیت دارد؟ بازی جدید ریحانه پارسا

تجاوز سیاوش اسعدی به ریحانه پارسا واقعیت دارد؟ بازی جدید ریحانه پارسا در ترکیه را در این صفحه بخوانید

در سال های اخیر زمزمه هایی در مورد مسئله تعرض در سینمای ایران مطرح شده؛مطالبی که گاها کدهایی از برخی افراد داده که همچنان در حال فعالیت در سینما و تلویزیون هستند؛ حالا ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران که تابستان ۹۹ از ایران مهاجرت نموده است؛ اتهامی را به سیاوش اسعدی، نویسنده و کارگردان سینمای ایران وارد کرده است.ادعایی که نمی توان با توجه به خطاب مستقیم پارسا آن را نادیده گرفت. اسعدی در حال حاضر در کلاس های سینمایی مشغول تدریس به شماری از جوانان است و باید این مسئله بررسی و روشن شود.

تجاوز سیاوش اسعدی به ریحانه پارسا واقعیت دارد؟ بازی جدید ریحانه پارسا

شایعه جدید ریحانه پارسا

ریحانه پاسا بازیگر سابق سینما و تلویزیون که حالا در ترکیه زندگی میکند و برای بدست اوردن فالوئر دست به هر کاری میزند اینبار آبروی یکی از کارگردان های سینما را هدف قرار گرفته است و ادعا کرده به او تجاوز کرده است!!!

این درحالیست که ریحانه پارسا در یک سال اخیر برای جلب توجه دست به هرکاری میزند

تجاوز سیاوش اسعدی به ریحانه پارسا واقعیت دارد؟ بازی جدید ریحانه پارسا

او در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ازدواج کرد و بعد اعلام کرد که از او جدا شده و بعد از اینکه به ترکیه مهاجرت کرد در یک لایو اینستاگرام به مسیح علینژاد گفت من با مهدی کوشکی عقد نکرده بودم و فقط با او همخانه بوده و به عبارتی دیگر ازدواج سفید کرده بود!

حالا این بازیگر ادعایی دیگر کرده که برای یکی از کارگردانهای سرشناس کشورمان دردسر درست کرده است .

ریحانه (جوادی) پارسا متولد سال 1377 می باشد، می گوید در رشته تئاتر تحصیل کرده و با بازی در سریال پدر به شهرت رسید. او بعد از بازی در این سریال پربیننده راهی دنیای تئاتر شد و در سینما و تلویزیون فعالیت آنچنانی نداشته است.

پدرش شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است، 2 خواهر دارد. بعد در دوران دبیرستان وارد هنرستان تئاتر می شود. ریحانه پارسا مدتی در کافه صابر ابر کار می کرده و بیشتر با دنیای بازیگری آشنا می شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *