تجاوز و قتل پسر 5 ساله توسط پسر 13 ساله در مشهد +عکس

تجاوز و قتل پسر 5 ساله توسط پسر 13 ساله در مشهد +عکس و جزئیات را در این بخش از حوادث مجله شبونه ببینید.

تجاوز و قتل پسر 5 ساله توسط پسر 13 ساله

پسر 13 ساله با فریب پسر 5 ساله همسایه او را به پشت بام برده و بعد از تجاوز این کودک را خفه میکند.

این پسر 13 ساله در اعترافاتش گفته که هر روز فیلم های سکسی نگاه میکرده است.

تجاوز و قتل پسر 5 ساله توسط پسر 13 ساله در مشهد +عکس

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در خصوص وضعیت پرونده قتل یک پسربچه ۵ ساله در این شهر توضیحاتی داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا حدود دو سال گذشته خبر گم‌شدن پسربچه‌ای ۵ ساله در روستای فارمد از توابع مشهد در رسانه‌ها منتشر شد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در خصوص وضعیت این پرونده گفت: از سه‌شنبه ساعت ۵ شب کودک مفقود می‌شود و بعد جست‌وجو برای پیدا شدن کودک وتشکیل پرونده کودک پیدا نمی‌شود تا بعدازظهر شنبه ۲۲ جنازه کودک در پشت‌بام خانه‌ای در حال ساخت، در اتاقکی کوچک پیدا شد که لباس به تن نداشته است.

وی افزود: تحقیقات را در خصوص این‌که مقتول روزی که مفقود شده با چه کسانی بوده و بازی می‌کرده و این‌که در نهایت چه کسی جنازه را پیدا کرده است شروع کردیم و متوجه شدیم که کودکانی که همان روز برای بازی به پشت‌بام رفته بودند دوباره برای بازی به پشت‌بام می‌روند و جنازه را پیدا می‌کنند.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ادامه داد: بعد از تحقیق از بچه‌ها متوجه شدیم که پسری که از لحاظ سنی و عقلی از باقی بچه‌ها بزرگ‌تر است چیز‌هایی را مخفی می‌کند و رفتار‌های مشکوکی دارد، بعد از بررسی سوابقش و این‌که در گذشته هم به آزار و اذیت کودکان پرداخته است کمی روی او تمرکز کردیم و در نهایت خود او در محل اقرار کرد که کودک را به قصد اذیت و آزار به پشت‌بام برده و بعد او را خفه کرده است و جنازه هم به همین دلیل بی لباس بوده است.

وی با بیان اینکه پرونده به این خاطر که متهم به قتل طفل است در صلاحیت دادگاه است و تحویل دادگاه داده شد تا بررسی کنند که این پسر بالغ است یا خیر، اظهار کرد: به این دلیل که شناسنامه متهم زیر ۱۵ سال است محکومیت کیفری شامل او نمی‌شود و، چون این پرونده از صلاحیت ما خارج بود به دادگاه تحویل داده شد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: اگر این پسر ۱۳ ساله به بلوغ رسیده باشد پرونده به دادسرا تحویل داده می‌شود و اگر به این نتیجه برسند که قاتل به بلوغ نرسیده است پسر ۱۳ ساله تحویل خانواده می‌شود.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *