تجاوز گروهی به بهاره کریمی دختر افغانی + محل وقوع و عکس

تجاوز گروهی به بهاره کریمی دختر افغانی و محل وقوع و عکس بهاره کریمی را در ادامه در مجله شبونه بخوانید.

تجاوز گروهی به بهاره کریمی دختر افغانی

بعد از تجاوز و آزار جنسی به ندا دختر بچه افغانی در مشهد توسط یک نانوا که هنوز پرونده آن در حال رسیدگی و بررسی است ، خبر دیگری نیز از این نوع اعمال شیطانی در خمینی شهر درباره بهاره کریمی اتفاق افتاد.

تجاوز گروهی به بهاره کریمی دختر افغانی

عکس بهاره کریمی دختر افغانی

آتنا اصلانی و چند سال پیش نیز ستایش دختر افغانی مورد تعرض قرار گرفته و جانشان را از دست دادند.

جزئیات تجاوز گروهی به بهاره کریمی

در گزارش های رسیده بهاره دختر پنج ساله در هنگام بازی مقابل درب منزلش جلوی دهانش را گرفته اند و سپس ربوده اند و توسط سه نفر مورد تجاوز گروهی قرار گرفته است.

البته عموی بهاره فقط اشاره به فرد متجاوز کرده و متجاران و یا افرادی که حاکی از گروه باشند ذکر نکرده و این خبر در فضای مجازی سه نفر اعلام شده است.

بعد از ناپدید شدن بهاره ، خانواده اش به دنیال پیدا کردنش ب پلیس مراجعه می کنند و بعد از ساعاتی جسد نیمه جان او را در خرابه ای پیدا می کنند.

وی به دلیل جراحات وارد شده حالش وخیم بوده و مورد عمل جراحی قرار گرفته و اکنون نیز در منزل در
حال درمان روحی آسیب وارده است.

فعلا متهم و یا متهمان این پرونده دستگیر نشدند و در بعضی رسانه ها فرد مذکور و متجاوز را یک نفر اعلام کردند.

خانواده این دختر به سفارت افغانستان در ایران شکایت کرده و درخواست پیگیری کردند.
محمدرضد کرمی عموی بهاره نیز خبر تعرض و ازار جنسی به برادر زاده اش را تایید کرده و
گفته : وی را از درب منزل برادرم ربوده و مورد تجاوز قرار دادند.

تجاوز گروهی به بهاره کریمی دختر افغانی

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

7 نظر

 1. صغری عبدالله

  من هم با اعدام مخالفم، ولی چطور میتوان این متجاوزان به بچه بیگناه رو به سزای اعمالشون رسوند؟ جز با اعدام؟ اگر من بودم تکه تکه می کردمشون. کثافتهای وحشی. الهی زیر تریلی له بشید.

 2. اینطور افراد باید سنگسار بشن چون اعدام برای این افراد زیاد دردآور نیست

  • واقن برات متاسفم که انقد وحشیانه و یه طرفه با قضیه برخورد می کنی تا حالا خودتو جای این جور آدمو گذاشتی از زاویه ی اونا به دور ورت نگا کنی؟ تو مملکتی که حتما باید ماشین داشته باشی خونه داشته باشی در آمد چن میلیونی داشته باشی پس انداز چن صد میلیونی داشته باشی مهریه ی میلیاردی بذاری عروسی چن صد میلیونی بگیری تا ازدواج کنی، فک می کنی به طرف فشار نمی اد واقن؟؟؟
   تازه این جراتشو داشته این کارو کرده مگر نه ملومه تو وختی نیاز طرف برطرف نکنی طرف عقده ای می شه و بدش ممکنه برای جبران کمبوداش دس به هر کاری بزنه!!!

   • چرا داری چرت میگی

   • یعنی هر کی نیاز جنسیش برطرف نشد یکی دیگرو بدبخت کنه زندگیشو نابود کنه اگه خواهر خودتم بود همینو میگفتی:-\ واقعا دیگه واجبه که دخترا برن بمیرن

 3. واقعا من موندم دخترا باید تو این دنیا چیکار کنن؟ این زندگی که نتونی از جات تکون بخوری بخاطر جسم و روحت واقعا زندگی نیست حتی اگه اونام اعدام بشن اون دختر بچه بیچاره که خوب نمیشه ولی متأسفانه هیچ کس فکر اساسی نمیکنه حتما باید این اتفاق برا همه بیفته واقعا که:-\

 4. خر به خری خندش میگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *