تحصیلات محمدرضا پهلوی از نگاه علی کریمی! مدرک تحصیلی شاه چه بود؟

تحصیلات محمدرضا پهلوی از نگاه علی کریمی! مدرک تحصیلی شاه چه بود؟

تحصیلات محمدرضا پهلوی از نگاه علی کریمی! مدرک تحصیلی شاه چه بود؟

علی کریمی درباره تحصیلات محمدرضا پهلوی استوری به اشتراک گذاشته است که سوژه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است! علی کریمی به استوری کردن برخی از پست های اینستاگرامی هیچ تحقیقی نسبت به صحت و سقم آن نمیکند و به همین دلیل است که توسط برخی از کاربران فضای مجازی دستمایه طنز قرار میگیرد.

تحصیلات محمدرضا پهلوی از نگاه علی کریمی

علی کریمی در یک استوری مدعی شده که محمدرضا پهلوی دارای چندین مدرک تحصیلی و خلبانی بوده است! در حالی که صحت ندارد.

تحصیلات محمدرضا پهلوی از نگاه علی کریمی! مدرک تحصیلی شاه چه بود؟

تقریبا میتوان گفت اکثر استوریها و ادعاهای علی کریمی در اینستاگرام راستی آزمایی نشده است و به محض اینکهاز یک پست در شبکه های اجتماعی خوشش می اید آن را به اشتراک میگذارد.

علی کریمی بعد از اعتراضات 1401 ایران را ترک کرده و به خارج از کشور مهاجرت نمود و در فضای مجازی به صورت تمام قد علیه جمهوری اسلامی تبلیغ میکند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی برد شرمن همسر ایمان پهلوی کیست +ماجرای ازدواج و عکس

کیهان نوشت:درواقع افرادی مثل علی کریمی و… که قصد برهم زدن امنیت کشور را دارند قطعاً مشمول ماده ۵۱۲ هستند و مدعیان اصلاحات به‌ویژه طیف رادیکال آن‌ها، در بهترین حالت اگر سوءنیت خاص به قصد برهم زدن امنیت کشور را هم نداشته باشند تا مشمول عنوان مستقل ماده ۵۱۲ شوند، طبق عمومات مربوط به معاونت در جرم یعنی ماده ۱۲۶ قابل پیگرد و تعقیب کیفری هستند.

خبرگزاری فارس نیز نوشته است علی کریمی ستاره این روزها و پس از آن که در فدراسیون فوتبال ناکام ماند، در زمین رقیب ایران بازی می‌کند و به عنوان یکی از بازیکنان اپوزیسیون درحال گل به خودی زدن است.

پست‌ها و استوری‌های علی کریمی در فضای مجازی چنان سرشار از سیاه‌نمایی شده که بارها حتی صدای دیگر مخالفان جمهوری اسلامی را هم درآورده. بررسی‌ها نشان از شباهت‌های زیاد عملکرد او با نیما زم، موسس و مدیر کانال آمدنیوز دارد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *