ترامپ: اگه ایوانکا دخترم نبود باهاش رابطه برقرار میکردم

ترامپ: اگه ایوانکا دخترم نبود باهاش رابطه برقرار میکردم نظر عجیب ترامپ درباره دخترش ایوانکا را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا رابطه های غیراخلاقی زیادی داشته است و با زنان و دختران فراوانی رابطه جنسی و تجاوز داشته است!

تا به حال تعداد زیادی از زنان آمریکایی مدعی بوده اند که ترامپ به آنها تجاوز کرده و یا با پرداخت پول با آنها رابطه جنسی برقرار کرده است.

به گفته بسیاری از روانشناسان ترامپ دچار بیماری روانی بوده و دچار انحرافات جنسی است که به این میزان با زنان  دختران رابطه جنسی برقرار کرده است.

ترامپ: اگه ایوانکا دخترم نبود باهاش رابطه برقرار میکردم

ترامپ در یک برنامه تلویزیونی به همراه دخترش ایوانکا شرکت کرده بود که در آن درباره دخترش حرف های عجیب و غریبی زد که مجری برنامه و حتی دخترش شگفت زده شدند!

مجری برنامه میگوید آیا حاضر عکس دخترت روی مجله پورن باشد؟ و ترامپ میگوید که ایوانکا بدن خیلی خوبی دارد و اگر دخترم نبود با او رابطه برقرار میکردم!! واکنش ایوانکا و مجری را در فیلم زیر ببینید

ترامپ: اگه ایوانکا دخترم نبود باهاش رابطه برقرار میکردم

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *