عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری

تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری

تصاویر تشییع و خاکسپاری فردوس کاویانی

مراسم تشییع و خاکسپاری فردوس کاویانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و تئاتر امروز در مقابل خانه هنرمندان به سمت قبرستان قصر فیروزه تهران که مخصوص زرتشتیان بود برگزار شد.

بسیاری از بازیگران و چهره‌های سرشناس کشورمان در این مراسم حضور داشتند که فردوس کاویانی را به خانه ابدیش بدرقه کردند.

عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری

فیلم کامل تشییع فردوس کاویانی

پژمان بازغی یکی از چهره‌های شاخص این مراسم بود که در سریال آژانس دوستی با او همکاری داشت پژمان بازغی در سخنرانی گفت که من با فردوس کاویانی در سریال آژانس دوستی همبازی بودم که یکی از بهترین سال‌های زندگی من به شمار می‌آمد و خیلی چیزها از آقای کاویانی یاد گرفتم و جز مهربانی هیچی از او ندیده‌ام من این روزها اری می‌شنوم که بازیگران جوان خیلی دیر به سر کار می‌روند و نامنظم هستند اما من در آن روزها وقتی که فردوس کاویانی را می‌دیدم انقدر منظم بود که من از دیدن او لذت می‌بردم و از او خیلی چیزها یاد گرفتم.

شهرام گیلابادی رئیس کانون کارگردانان خانه تئاتر نیز درباره فردوس کاویانی گفت فردوس کاویانی بسیار بزرگ بود و در برابر مهربانی او باید زانو بزنیم می‌خواهم اینجا بگویم ای مرگ چه از جان رفیق‌هایم می خواهی من خاطرات بسیار خوبی از فردوس کاویانی دارم.

عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری

شهرام گیلابادی همچنین گفت در سال ۱۳۶۸ با فردوس کاویانی نمایش سفارت خانه را اجرا می‌کرد که در آن می‌گفت ما موظف هستیم مهربانی را ترویج کنیم من اینجا می‌خواهم به هنرمندان بگویم که همچون فردوس کاویانی مهربانی را ترویج دهیم.

اصغر همت نیز درباره فردوس کاویانی گفت که این بازیگر یک بازیگر کمدی حرفه‌ای بود که متاسفانه اهل مافیا بازی برای حضور در سینما و تلویزیون نبود.

همچنین ببینید

علت فوت و درگذشت فردوس کاویانی بازیگر و بیماری او چه بود؟

دختر فردوس کاویانی خانم آرمیتا کاویانی در مراسم تشییع و خاکسپاری پدرش گفت پدرم پر از عشق و وفا بود و اهل کینه توزی و کینه گرفتن نبود قان ایران را دوست داشت و قلبش برای هم‌وطنانش می‌تپید.

عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری عکس و تصاویر تشییع فردوس کاویانی را ببینید فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *