فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر

فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر

مراسم تشییع جنازه داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر امروز در مقابل تالار وحدت با حضور گسترده مردم و بسیاری از بازیگران و هنرمندان کشورمان برگزار شد.

در این مراسم تعداد زیادی از بازیگران خود را به تالار وحدت رساندند تا در تشییع داریوش مهرجویی کارگردان نامدار کشورمان شرکت کنند.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر

مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری داریوش مهرجویی

بهرام رادان و علی مصطفی و صفا مهرجویی با مرضیه برومند و مریم مهرجویی و مونا ارجمند در بلندگو برای حاضران صحبت کردند.

صفا مهرجویی در پیامش اینگونه بیان نمود: جهان یک پدر دلسوز و خوب و بزرگ را از دست داد. کاش سرنوشت طور دیگر بود. من این را می‌دانم و اطمینان دارم که خاطره پدر من در یادها می‌ماند هم به دلیل فعالیت‌هایش و هم به دلیل زندگی شریفی که داشت. با تمام وجود از مردم و بازیگران سپاسگزارم که در نبود من مراسم را برگزار نمودند.

فیلم مراسم تشییع داریوش مهرجویی

بهرام رادان گفت هنرمندان نامدارمان یکی پس از دیگری ما را ترک می‌کنند پس بیایید دعا کنیم تا سایه سایر هنرمندان بر روی سرمان باقی بماند.

علی مصطفی بازیگر و نویسنده نیز گفت تا به حال چنین مرگی در کجای دنیا دیده‌ایم که برای کارگردان رخ بدهد ما همه داریوش مهرجویی را می‌شناسیم و می‌دانیم که چقدر انسان مهربان و بزرگی بود امیدوارم که قاتلان وحشی سریعتر دستگیر و به سزای اعمالشان برسند.

مسعود کیمیایی مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر

صفا مرجویی دختر داریوش مهرجویی نیز گفت دنیا نه تنها هنرمندی ایده آل را بلکه یک پدر تمام عیار را از دست داده است پدری که پر از عاطفه و دانش بود و ما در کنار او خیلی چیز یاد گرفتیم.

مرضیه برومند گفت واقعا زبانم بند می‌آید نمی‌دانم باید در مورد این اتفاق دلخراش چه بگویم داریوش مهرجویی از دوستان قدیمی من بود و من امروز نمی‌توانستم باور کنم برای تشییع او به اینجا می‌آیم.

پیام مریم مهرجویی هم پخش شد: «خواستم از اهالی سینما که در سال‌های متعدد با پدر کار کردند و از همه مردم ایران تشکر کنم. همه ما در این شوک بزرگ هستیم و علت آن این است که همه شیفته داریوش مهرجویی هستیم. پدرم واقعا با همه داد و بیدادها قلبی ساده و بی شیله پیله داشت.»

مونا ارجمند هم گفت: فقط خواستم بابت حضور تک تک شما که آمدید تشکر کنم. تنها احساسی که دارم این است که پدر و مادرم کنارم ایستاده‌اند و شانه‌هایم را گرفته اند و می‌دانم کنارم هستند. به قول بابا، قاتلان میان ما هستند.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش +تصاویر

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *