تعرض شادمهر عقیلی به ماریا چگونه بود؟ ماریا کیست +فیلم

تعرض شادمهر عقیلی به ماریا چگونه بود؟ ماریا کیست جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

روز گذشته آقای بهمن بابازاده در صفحه اجتماعی اش اعلام کرد که شخصی به نام ماریا اعلام کرده است توسط شادمهر مورد تعرض جنسی قرار گرفته است و این اتهام جنجال بسیاری برای شادمهر به وجود آورده است شادمهر که پیش از این به خاطر حضور در سایت شرطبندی مورد انتقاد و حمله قرار گرفته بود حالا با اتهام تعرض وضعیت اش در بین هوادارانش بسیار بد شده است.

تعرض شادمهر عقیلی به ماریا چگونه بود؟ ماریا کیست +فیلم

تعرض شادمهر عقیلی به ماریا چگونه بود؟

این کار، شوکی برای هواداران این خواننده بود و آن‌ها که منطقی‌تر فکر می‌کنند و این سایت‌های شرط بندی را راهی برای خالی کردن جیب مردم می‌دانند، در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های تندی به این اتفاق داشتند. موضوعی که قطعا فردی مانند شادمهر پیش از ورود به این کار از آن اطلاع داشته اما وعده گردانندگان بساط مدرن قمار آن قدر چرب بوده که این خواننده را با خود همراه کرده است.

شادمهر عقیلی (متولد ۷ بهمن ۱۳۵۱ در تهران)، خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده، ترانه‌سرا و بازیگر ایرانی است که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران کار خود را آغاز کرد و به شهرت بسیار زیادی رسیده است.

وی پس از مدتی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحدهٔ آمریکا مهاجرت کرد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *