تعطیلی مدارس تهران و البرز (کرج) 16 فروردین 99 تا 20 فروردین

تعطیلی مدارس تهران و البرز (کرج) 16 فروردین 99 تا 20 فروردین در همه مقاطع تجصیلی را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

تعطیلی مدارس تهران و البرز (کرج) 16 فروردین 99

بعد از تعطیلی اسفندماه و تعطیلات نوروز حالا با فرا رسیدن 15 فروردین بسیاری از دانش اموزان میخواهند بدانند که آیا مدارس دایر خواهد شد یا خیر!

فردا مدارس کل کشور تعطیل است و تا 20 فروردین همه مدارس کشور و حتی مشاغل مختلف تعطیل مبباشد تا وزارت بهداشت دستورات لازم را ارائه کند.

تعطیلی مدارس تهران و البرز (کرج) 16 فروردین 99 تا 20 فروردین

از فردا حتی خرید طرح ترافیک هم تا 20 اسفند به تعویق افتاده است و قرار است و مشاغل مهم فردا کار خود را با حداقل پرسنل آغاز کنند.

گفته شده که ویروس کرونا هنوز در کشورمان کنترل نشده و باید مردم باز هم همچنان در قرنطینه بمانند تا زنجیره این ویروس قطع شود و اوضاع این بیمار تحت کنترل دراید.

؛ سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بنابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی تا بیستم فروردین تمدید شده است و قاعدتا تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و همه اماکنی که شامل طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بود، ادامه دارد و برای بعد از بیستم هم مجددا تصمیم‌گیری و بخشی یا همه آن تمدید می‌شود.

دکتر جهانپور در پاسخ به سوالی درباره تعطیلی ادارات تا 20 فروردین گفت: 2 میلیون و 500 هزار کارمند قطعی داریم که 1میلیون و 200 هزار معادل 50درصد در همان ابتدای تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شدند.

وی با بیان اینکه 500 هزار نفر کارکنان نظام سلامت هستند که امکان تعطیلی آن‌ها وجود ندارد، بلکه به طور مضاعف هم کار می‌کنند افزود: 200 هزار نفر در شهرداری‌ها و نیروهای نظامی و امنیتی در حال خدمت به مردم هستند و تعطیل نخواهند شد.

سخنگوی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: بیش از 2 میلیون نفر از کارکنان دولت تعیین تکلیف شدند، یا تعطیل شدند یا به هیچ وجه تعطیل نخواهند شد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *