تعطیلی مدارس تهران و البرز فردا چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ مشخص شد به دلیل آلودگی هوا

تعطیلی مدارس تهران و البرز فردا چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ مشخص شد به دلیل آلودگی هوا

تعطیلی مدارس تهران و البرز فردا چهارشنبه 9 آذر 1401 مشخص شد به دلیل آلودگی هوا فردا مدارس تهران و البر تعطیل است؟ جزئیات کامل تعطیی مدارس تهران و البرز فردا چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ را در ادامه بخوانید.

فردا مدارس تهران و البرز تعطیل است؟

آلودگی هوا در تهران و البرز همیشه برای مردم دردسر درست کرده است و آسیب های زیادی به سلامتی گروه های سنی مختلف وارد شده است .

اینکه گمانه‌زنی می شد در آخر هفته سامانه بارشی وارد تهران و البرز شود و بارندگی باعث پاکیزگی هوا گردد اما این پیش بینی رخ نداد و در نهایت آلودگی هوا همچنان پابرجا است.

در نهایت آموزش و پرورش تهران و البرز اعلام کردند که فردا چهارشنبه مدارس مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی تعطیل هستند و به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

همچنین کارگاه های پروژه های عمرانی و معادن شن و ماسه فعلاً به صورت تعلیق در آمده تا فردا وضعیت آلودگی هوا بهبود بخشیده شود.

فردا همه مدارس دبستان و پیش دبستانی تهران و البرز به جز پردیس و دماوند و فیروزکوه غیر حضوری برگزار می شود و دانش آموزان لازم نیست به مدرسه بروند.

لازم به ذکر است که شاخص آلودگی هوا در حال حاضر افزایش یافته است و سلامتی دانش آموزان و سالمندان را به خطر انداخته است امیدواریم که در آینده وضعیت آلودگی هوا رو به بهبودی برود با سرد شدن هوا آلودگی هوا افزایش پیدا می‌کند و نه تنها در تهران و البرز بلکه در شهرهای بزرگ جهان این اتفاق رخ می‌دهد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. ماها ریه نداریم انگار😒😒

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *