تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد +جزئیات

آیا فردا سه شنبه 30 آبان 1402 مدارس تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 30 آبان 1402 تهران ، مشهد ، اصفهان ، البرز ، کرج ، خوزستان ، اهواز ، اراک ، زنجان ، قزوین و سمنان و بندرعباس مشخص شد دانش آموزان فردا به مدرسه خواهند رفت یا خیر!

🔻مدارس مشهد فردا تعطیل هستند

فرماندار مشهد  :
🔹 فعالیت‌های ورزشی روباز دارای  محدودیت خواهند بود و به مردم توصیه می‌شود از مسافرت‌های غیر ضروری پرهیز کنند.
🔹 برای تعطیلی شیفت عصر، فردا تصمیم گیری خواهد شد

بارندگی امروز در بسیاری از شهرهای ایران باعث شده که آلودگی هوا رفع شود و مدارس فردا باز شود البته ممکن است برخی از شهرها به علت بارندگی و رعد و برق های خطرناک تعطیل شود

به توجه به بارش باران در تهران و کرج مدارس استان البرز و تهران تعطیل نیست و هوا پاکیزه شده است اما مدارس مشهد و اصفهان و اراک ممکن است که فردا  تعطیل شود و باید منتظر تصمیم گیری مسئولین باشیم.

مدارس بندرعباس امروز دوشنبه تعطیل بود و فردا باز هستند و تعطیل نیست.

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد

احتمال تعطیلی مدارس خوزستان

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: میزان بارش در اندیمشک ۵۴.۱، دزفول ۴۸.۵، کشاورزی اهواز ۳۲.۷، اهواز ۳۱.۲، شوشتر ۲۸.۹، بستان ۲۵.۸، مسجدسلیمان ۲۲.۸، لالی ۲۰.۱، امیدیه ۱۸.۵، گتوند ۱۸.۱، ایذه ۱۷.۸، ماهشهر ۱۶.۵، هندیجان ۱۵.۹، آغاجاری ۱۲.۶، بهبهان ۱۱.۱، آبادان ۴.۹، شادگان ۴.۲، رامهرمز ۳.۶ و دزپارت سه میلیمتر گزارش شده است

وی افزود: بارش باران از اواسط وقت دیروز یکشنبه در استان آغاز شد و تا اواسط روز سه شنبه (به ویژه روز دوشنبه) ادامه دارد.

سبزه زاری ادامه داد: استقرار این سامانه سبب رگبار و رعد و برق، وزش باد متوسط تا شدید در بیشتر مناطق استان، ریزش تگرگ در مناطق مستعد و بارش برف در ارتفاعات خواهد شد.

رعد و برق و بارندگی شدید خوزستان

مدیرکل هواشناسی خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: از اوایل وقت دوشنبه تا اواخر وقت همان روز شاهد رگبار شدید باران و رعد و برق، وزش باد شدید و انتظار ریزش تگرگ در مناطق مستعد استان خوزستان و همچنین انتظار بارش بیش از ۱۰۰ میلیمتر در برخی مناطق استان خواهیم بود.

محمد سبزه زاری افزود: این شرایط در شمال شهرستان اندیمشک، شمال شهرستان دزفول، شهرستان‌های اندیکا، لالی، گتوند، بهبهان، هندیجان، صیدون، باغملک، ایذه و سردشت زیدون پایدار است.

محمد سبزه‌زاری روز یکشنبه در ستاد مدیریت بحران خوزستان که در محل استانداری برگزار شد، افزود: بیشترین حجم بارش‌ها در شمال و شمال‌شرق استان و همچنین مناطق مرتفع خواهد بود.

وی ادامه داد: حجم اصلی بارش‌ها در شمال اندیمشک، دزفول و لالی پیش‌بینی می‌شود و احتمال بارش تا ۱۵۰ میلیمتر در این مناطق وجود دارد؛ در بقیه مناطق استان نیز بارش‌های خیلی خوبی خواهیم داشت.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: علاوه بر بارش باران، وزش بادهای شدید همراه با رعد و برق را به ویژه در اواسط روز دوشنبه خواهیم داشت که از مردم تقاضا داریم خطرات احتمالی را در نظر بگیرند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *