خبر فوری تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه 29 اردیبهشت 1403 صحت دارد؟

تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه 29 اردیبهشت 1403 صحت دارد؟

آیا مدارس مشهد فردا شنبه 29 اردیبهشت 1403 تعطبل است؟

خبر فوری تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه 29 اردیبهشت 1403 صحت دارد؟ خبرهایی مبنی بر تعطیلی مدارس مشهد و خراسان جنوبی و خراسان شمالی و خراسانی رضوی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که برخی از  پیج های اینستاگرامی مدعی هستند مدارس مشهد فردا تعطیل شده است.

فردا مدارس مشهد تعطیل نیست هر چند که سیل و آبگرفتگی های شدید شرایط را برای دانش اموزان بسیار سخت کرده اند اما فردا مدارس مشهد تعطیل نیست و اخبار پیرامون این موضوع صحت ندارد هنوز رسانه های رسمی کشورمان و خبرگزاری ها خبری درباره تعطیلی مدارس مشهد منتشر نکرده اند که در صورت دریافت خبر در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

دانش اموزان باید توجه داشته باشند که اخبار را از رسانه های معتبر دنبال کنند این روزهای که به امتحانات دانش اموزان نزدیک میشویم احتمال تعطیل شدن مدارس خیلی کم خواهد بود البته فردا هواشناسی اعلام کرده که باز هم باران های سیل آسا در راه است و احتمال سیل در خیابان وجود دارد.

تا ساعاتی پایانی امشب باید منتظر ماند تا ببینیم مسئولان استان خراسان رضوی و شمالی و جنوبی چه تصمیمی درباره تعطیلی مدارس فردا خواهد گرفت.

بارش باران شدید در مشد فردا شنبه 29 اردیبهشت

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *