اخبار تعطیل مدارس مشهد فردا یکسنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت

اخبار تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ همچنین اخبار تعطیلی مدارس نیشابور ،سبزوار ، تربت حیدریه، کاشمر، قوچان، تربت جام، چناران، گناباد، سرخس ، فریمان، گلبهار، درگز، رشتخوار ، سبزوار ، بجنورد ، توس و ….

بارش باران های سیل آسا در روزهای اخیر باعث شده که بسیاری از شهرهای استان خراسان رضوی و خراسان شمالی و خراسان جنوبی با وقوع سیل و آبگرفتگی شدید خیابان همراه شوند و مشکلات زیادی برای رفت و آمد دانش آموزان به مدرسه ایجاد کند.

امروز مدارس نوبت عصر مشهد به علت بارش باران سیل تعطیل بود و حالا دانش‌آموزان می‌خواهند بدانند که آیا فردا نیز مدارس مشهد تعطیل خواهد بود یا خیر.

هنوز درباره تعطیلی مدارس مشهد اطلاعی از سوی آموزش و پرورش این شهر اعلام نشده است.

همچنین سایر شهرهای استان خراسان رضوی و خراسان شمالی و خراسان جنوبی اخباری مبنی بر تعطیلی مدارس گزارش نشده است که به محض دریافت آخرین خبر در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد به احتمال زیاد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه مدارس مشهد به علت بارش باران تعطیل شود البته باید تا ساعات پایانی شب منتظر ماند تا خبر قطعی تعطیلی مدارس اعلام شود.

وضعیت بارش باران در مشهد

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میزان بارش‌ در برخی نقاط از امروز ظهر تا امشب ۲۰ تا ۳۰ میلیمتر و در برخی نقاط تا بیش از ۵۰ میلیمتر خواهد بود.

بارش شدید باران در مشهد مقدس از دقایقی قبل آغاز شد، سامانه بارشی قدرتمندی از عصر امروز در شمال استان و در بخشی از مناطق غربی فعالیت خواهد داشت و با توجه به هشدار نارنجی صادر شده، همه دستگاه‌های متولی بحران در آماده باش کامل قرار دارند.

این سامانه در شهرستان‌های شمالی بویژه سرخس و مشهد بیشتر خواهد بود لذا توصیه می‌شود مردم در این مناطق به خصوص مشهد از هر گونه تردد غیر ضروری شهری و جاده‌ای خودداری نکنند و یا لااقل ترددهای خود را به حداقل برسانند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *