ماجرای تعهدنامه نوازندگان خیابانی در اصفهان و ابراز پشیمانی

ماجرای تعهدنامه نوازندگان خیابانی در اصفهان و ابراز پشیمانی

تصویری از یک تعهدنامه کتبی متعلق به یکی از نوازندگان خیابانی در فضای مجازی منتشر شده که درباره آن نوشته‌اند یک نوازنده خیابانی توسط شهرداری اصفهان دستگیر شده و از او تعهد گرفتند که دیگر در خیابان اقدام به نوازندگی نکند چرا که تبعات گسترده‌ای خواهد داشت.

ماجرای تعهدنامه نوازندگان خیابانی در اصفهان و ابراز پشیمانی

در این تعهدنامه نوشته شده که نوازندگی خیابانی موجب سو استفاده عناصر کشف حجاب و هنجار شکن در معابر و موجب هتک حرمت و سلب آسایش عمومی و جولانگاه عناصر اوباش و هنجار شکن خواهد شد همچنین در این تعهدنامه ذکر شده که نوازنده باید تعهد بدهد که دیگر در معابر نوازندگی نکند.

لازم به ذکر است که نوازندگان خیابانی چند سالی است که افزایش پیدا کردند و برخی از آنها استعداد و هنر بسیار زیادی دارند که نتوانستند آن را در عرصه موسیقی شان بدهند و به همین دلیل در کنار خیابان اقدام به نوازندگی کرده و افراد عبوری مبلغی به آنها هدیه می‌دهند.

پیشتر از شهرداری تهران این افراد را متکدی عنوان کرده بود که مورد انتقاد بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به خصوص علاقمندان به موسیقی شده بود

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *