توهین سریال من فرح هستم به ایرانی ها و تبریز +واکنش ها

فیلم کامل توهین سریال من فرح هستم به ایران و تبریز +واکنش ها

سریال من فرح هستم یک سریال ترکیه ای بوده که در دو فصل تولید شده است این سریال مربوط به سرگذشت یک زن ایرانی بوده که حوادث زیادی را تجربه میکند در بخش هایی از این سریال که (مثلا) شهر تبریز را نشان میدهند شهری جنگ زده با ادم های وحشی و جنگلی را به تصویر میکشند در دیالوگ های انها مملو از از نژاد پرستی است که ترک را از ایرانی ها سرتر خطاب میکند.

فیلم کامل توهین سریال من فرح هستم به ایرانی ها

بعد از این پخش این سریال موجوی از اعتراضات به راه افتاده است و بسیاری کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی به این توهین ها واکنش شدید نشان دادند.

در بخش های از این سریال تبریز را قسمتی از خاک ترکیه میدانند و ایرانی ها را تحقیر میکنند.

توهین سریال من فرح هستم به ایرانی ها و تبریز +واکنش ها

خلاصه داستان سریال من فرح هستم

فرح یک زن ایرانی است در سریال “اسم من فرح” دمت نقش (فرح) یک زن ایرانی را بازی می‌کند که خدمتکار یک گروه مافیایی می‌شود. فرح که برای زنده نگه داشتن پسر بیمارش در حال مبارزه است، شاهد یک جنایت می‌شود و همین موضوع زندگی او را زیر و رو می‌کند.

فرح با وجود داشتن مدرک پزشکی، برای درآوردن خرج خود و پسرش، کریمشاه که به یک بیماری نادر مادرزادی دچار است، به عنوان نظافتچی در استانبول کار می کند، به این امید که بالاخره یک روز بتواند با پسرش به فرانسه برود. در این میان، او یک روز به طور ناگهانی شاهد قتل یک پلیس مخفی به دست مافیا می شود. این اتفاق زندگی فرح و پسرش را دستخوش اتفاقات بسیاری می کند و آن ها را ناخواسته درگیر مافیاهای خطرناک و بازی های آن ها می سازد.

توهین سریال من فرح هستم به ایرانی ها و تبریز +واکنش ها

در ابتدا یکی از اعضای مافیا به نام طاهر (با بازی انگین آکیورک) مأمور قتل فرح می شود اما پس از اتفاقاتی، رفته رفته عشق بزرگی میان فرح و طاهر شکل می‌گیرد.

دمت اوزدمیر نقش فرح و انگین آکیورک نقش طاهر را بازی می‌کند. فیرات تانیش نقش کمیسر مهمت، دریا پینار آک نقش گونول خواهر مهمت و دوست کریمشاه؛ علی سورملی نقش سلیمان، پدر مهمت و گونول؛ لاله باشار نقش پریهان، مادر گونول و مهمت؛ مصطفی آوکیران نقش علی گالیپ؛ سنان کارا نقش ورا همسر علی گالیپ و اوکتای چوبوک نقش کان پسر ورا و علی گالیپ را برعهده دارد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

2 نظر

  1. بیشعورن دیگه توقع داشتن شعور از سینمای کثیف ترکیه کاری غلطه

  2. سینمای ترکیه به فساد و درپیتی بودن و آبکی بودن معروفه. اینا دیگه چی میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *